Геодезія та геологія в Києві та Київській області від сертифікованого виконавця ТОВ ГЕОТОП

Запрошуємо підрядників в Києві, фірма "Геотоп"

Фірма ТОВ «Геотоп» займається інженерно-геологічними, гідрогеологічними і топографо-геодезичними дослідженнями в Києві та Київській області. У зв'язку з розширенням організації, оголошується додатковий набір спеціалістів на заміщення вакантних посад. Наша фірма працює в даній сфері не перший рік і вже встигла зарекомендувати себе найкращим чином, тому ми висуваємо досить суворі вимоги до претендентів.

В першу чергу нам потрібні досвідчені професіонали, які люблять свою роботу і бажають розвиватися. Це важлива умова, так як наші співробітники при проведенні досліджень використовують сучасне обладнання та застосовують новітні методики, що враховують сучасні технології. Це дає можливість проводити всі необхідні спостереження якісно та оперативно і, відповідно, зміцнювати репутацію організації. Крім того, претендент повинен володіти такими якостями як стриманість, пунктуальність, уважність і вміння логічно мислити, так як всі роботи пов'язані з точними обчисленнями.

Від спостережень наших фахівців дуже часто залежить не тільки якість робіт, які будуть в подальшому працювати на досліджуваній ділянці, але і безпеку інженерних об'єктів і, відповідно, людей, які будуть перебувати всередині або поблизу будівель. Крім того, неточності в даних можуть спричинити за собою помилки в проектній та кошторисній документації, що призведе до додаткових економічних витрат з боку замовника. Тобто, наслідки недобросовісно виконаної роботи можуть бути різними, але однозначно негативними. Так як ми турбуємося про репутацію нашої фірми, то вважаємо за краще співпрацювати тільки з тими фахівцями, які вміють виконувати поставлені завдання чітко, якісно та оперативно.

У ТОВ «Геотоп» відкрита вакансія геолога, який зможе проводити інженерно-геологічні вишукування в польових та камеральних умовах. Найчастіше спостереження виконуються на ділянках, де в подальшому будуть проходити будівельні роботи. Враховуючи цю специфіку, здобувач повинен вміти вибирати місця забору зразків, здійснювати безпосередньо цей паркан і визначати фізичні і механічні властивості ґрунтів. Крім того, отримавши всі дані необхідно скласти конкретні рекомендації щодо досліджуваної території, які згодом будуть передані замовнику.

Так як організація досить часто проводить комплексні дослідження, то ми також пропонуємо співпрацю іншим фірмам, що займаються питаннями геологічних і геодезичних вишукувань. Також ми готові співпрацювати з приватними підприємцями.

Крім того, на даний момент також відкрита вакансія геодезиста. Потрібен співробітник, з досвідом роботи в цій сфері, що вміє самостійно приймати рішення і нести за них надалі відповідальність. Так як геодезичні роботи проводяться не тільки на підготовчій стадії, але й під час проведення будівельних робіт, здобувач повинен вміти працювати з різними вимірювальними приладами і мати уявлення про складання всіх необхідних планів і схем. Геодезичні спостереження потрібні для вирішення чималої кількості питань, тому завдання можуть бути досить різноманітними.

Безсумнівно, геологічні і геодезичні вишукування вельми важливі та займають провідне місце серед робіт, що проводяться на попередньому етапі, проте жодне будівництво не зможе обійтися без толково складеної топографічної карти. Вона найчастіше лягає в основу кошторисної та проектної документації, за якою здійснюється будівництво. Тому ми шукаємо співробітників, яких зацікавила вакансія «топограф» і які знають всю специфіку цієї роботи, тобто вміють не тільки проводити топографічну зйомку на місцевості, але і складати топографо-геодезичні плани.

Якщо Вас зацікавили наші вакансії, і Ви є досвідченим фахівцем, що відповідає всім висунутим вимогам, ми будемо раді Вас вітати в нашому великому і дружньому колективі.

Геодезія та геологія для проектів СЕС

Акційні умови вишукувань: винесення меж - БЕЗКОШТОВНО.

25% аванс, 45% після виконання польового етапу досліджень, 30% після видачі результатів. Ціна з ПДВ.

Чому ми? За останні 3 місяці виконані дослідження на 27 об'єктах СЕС. Середній термін виконання робіт склав 3 тижні.

Безкоштовна консультація

Геодезія та геологія для проектів СЕС

«П'ятисотка» території АЗС + БЕЗКОШТОВНО зйомка території радіусом 60 метрів.

Топоплан М1: 2000 з узгодженням + БЕЗКОШТОВНОзйомка території радіусом 200 метрів.