Актуальнна ціна на виконавчу зйомку складає 200 грн за сотку

Фірма ТОВ «Геотоп» виконує виконавчі зйомки будь-якої складності. Можливість використання сучасного високоточного обладнання дає перевагу виконувати швидко якісну зйомку. Завдяки досвіду фахівців фірми «Геотоп» чекати довго точного результату не знадобиться, ви зможете швидко оцінити високу якість робіт будівельників. При виконавчій зйомці можна визначити фактичні координати поворотних точок будівель, розміри окремих елементів будівлі.

Виконавча зйомка Київ

Виконавча зйомка, для найбільш точних вимірювань, здійснюється з використанням тахеометра. Вона може проводитися в різних випадках: для будівель, трас, доріг, прокладання ліній водопостачання, газифікації, електрифікації, каналізаційних систем. Дуже важливо при виконавчій зйомці для високої точності звернути особливу увагу на фасадну зйомку при реконструкції, ремонті фасаду. Пункти державної геодезичної мережі, створи осей використовуються для прив'язки. Основна мета зйомки – проконтролювати координати поворотних точок при реконструкції та будівництві.

Виконавча зйомка повинна проводитися в 2 етапи:

1. Геодезична зйомка.

На початку проводиться зйомка для того, щоб можна було проконтролювати проект будівництва на всіх стадіях. В результаті можна побачити окремі елементи будівлі, а деталі вивчити на документації.

2. Контрольна виконавча зйомка.

Цю зйомку проводять повністю для всього об'єкта при реконструкції будівлі завдяки виконавчій геодезичній зйомці, зйомці комунікацій, транспортних мереж.

Виконавча зйомка допомагає здійснити контроль якості процесу зведення різних будівель, споруд. Після виконавчої зйомки у відповідності з усіма нормами можна повноцінно оцінити якість будівництва. В кінці робіт замовник отримує в 2 формах виконавчу документацію – текстову, графічну. Зйомка проходить строго за правилами, приміром, до засипки фундаменту, котлованних призначень, кабельних колодязів проводиться їх дослідження.

Документація

Виконавча документація містить в собі всю необхідну інформацію. На початку розписується підготовка котловану, а в кінці детально розповідається про монтажні покрівельні роботи. Після будівництва виконується контрольна геодезична зйомка. Вона надалі стане основою для плану виносу проекту в натуру.

Якісна зйомка обов'язково повинна відповідати СНіП і може здійснюватися при наявності топографічної зйомки в пятитисячному масштабі, виконавчої схеми розбівочної геодезичної основи, розбиття, риття котловану, пальової підстави, акту виносу в натуру ділянки, розбивання основних осей об'єкту, даних за обсягами переміщення земляних мас.


Ваші відгуки та запитання:


Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення