Актуальнна ціна на топографію ділянки складає 200 грн за сотку

Топографічна зйомка являє собою цілий комплекс робіт, які проводяться в камеральних та польових умовах, і в результаті яких на руки отримують графічний документ – топографічну карту або план. Топографічні карти відрізняються одна від одної інформацією, яка в них міститься, масштабами, і відповідно, детальністю. Існує досить багато видів зйомки та методик її проведення. В залежності від умов, в яких доводиться виконувати дослідження і поставлених завдань вибирають певний вид. Для її здійснення вибирають найбільш підходящі для конкретного випадку прилади і методику виконання. Однак, в першу чергу, топографічна зйомка підрозділяється на наземну і дистанційну.

Топографія ділянки Київ

До дистанційних методів відносять наступні: аерофотозйомка – фотографічне зображення території отримують за допомогою літака, гелікоптера або іншого літального апарату. Цифрова – при отриманні зображення воно перетвориться в цифровий формат і зберігається в пам'яті комп'ютера для подальшої обробки. Стереотопографічна зйомка – завдяки цьому виду отримували саму загальну інформацію про потрібну територію за допомогою стереопар

До наземних методів належать: теодолітна, тахеометрична, буссольна і т. п. Всі вони відрізняються одна від одної приладами, за допомогою яких виконуються роботи. Крім того, є такий вид, як гідролокаційна зйомка, під час проведення якої виробляють вивчення дна водойм та їх прибережної зони.

Топографічна зйомка земельної ділянки зазвичай проводиться в масштабі 1:500, 1:1000 та 1:2000. Іноді виконуються зйомки з більшим масштабом, однак це відбувається досить рідко. У будь-якому випадку, для виконання цих робіт бажано залучати досвідчених фахівців, таких як співробітники фірми «Геотоп». Наша організація має великий досвід робіт не тільки в проведенні топографічної зйомки, але і у виконанні цілого ряду геодезичних, інженерно-геологічних і гідрогеологічних вишукувань.

Отже, при проведенні топографічної зйомки ділянки виконуються наступні роботи: для початку аналізується вся наявна інформація, що відноситься до Вашої ділянки. Після цього, наші працівники виїжджають на місцевість і там визначають обсяг і складність робіт, які належить виконати. Отримавши всі необхідні дані в польових умовах, переходять до завершального етапу робіт. В камеральних умовах вся інформація, отримана на місцевості, наноситься на топографічну карту. Найчастіше це позначки рельєфу і ситуація на даній ділянці. Під ситуацією розуміють усі об'єкти, розташовані в межах потрібної території.

У яких же випадках Вам може знадобитися топографічна зйомка в Києві чи області? По-перше, якщо Ви плануєте будівництво на своїй ділянці. Подібна інформація стане Вам у пригоді і для складання проектної документації, і для роботи ландшафтного дизайнера і т. п. Крім того, така зйомка буде незамінна при визначенні дійсних меж Вашого землеволодіння. Також ця послуга стане в нагоді всім, хто тільки придбав земельну ділянку або має суперечки за межу з власниками сусідніх ділянок.


Ваші відгуки та запитання:


Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення