Геодезия и геология в Киеве и Киевской области от сертифицированого исполнителя ООО Геотоп

Топографія ділянки в Києві

Топографічна зйомка являє собою цілий комплекс робіт, які проводяться в камеральних та польових умовах, і в результаті яких на руки отримують графічний документ – топографічну карту або план. Топографічні карти відрізняються одна від одної інформацією, яка в них міститься, масштабами, і відповідно, детальністю. Існує досить багато видів зйомки та методик її проведення. В залежності від умов, в яких доводиться виконувати дослідження і поставлених завдань вибирають певний вид. Для її здійснення вибирають найбільш підходящі для конкретного випадку прилади і методику виконання. Однак, в першу чергу, топографічна зйомка підрозділяється на наземну і дистанційну.

До дистанційних методів відносять наступні: аерофотозйомка – фотографічне зображення території отримують за допомогою літака, гелікоптера або іншого літального апарату. Цифрова – при отриманні зображення воно перетвориться в цифровий формат і зберігається в пам'яті комп'ютера для подальшої обробки. Стереотопографічна зйомка – завдяки цьому виду отримували саму загальну інформацію про потрібну територію за допомогою стереопар

До наземних методів належать: теодолітна, тахеометрична, буссольна і т. п. Всі вони відрізняються одна від одної приладами, за допомогою яких виконуються роботи. Крім того, є такий вид, як гідролокаційна зйомка, під час проведення якої виробляють вивчення дна водойм та їх прибережної зони.

Топографічна зйомка земельної ділянки зазвичай проводиться в масштабі 1:500, 1:1000 та 1:2000. Іноді виконуються зйомки з більшим масштабом, однак це відбувається досить рідко. У будь-якому випадку, для виконання цих робіт бажано залучати досвідчених фахівців, таких як співробітники фірми «Геотоп». Наша організація має великий досвід робіт не тільки в проведенні топографічної зйомки, але і у виконанні цілого ряду геодезичних, інженерно-геологічних і гідрогеологічних вишукувань.

Отже, при проведенні топографічної зйомки ділянки виконуються наступні роботи: для початку аналізується вся наявна інформація, що відноситься до Вашої ділянки. Після цього, наші працівники виїжджають на місцевість і там визначають обсяг і складність робіт, які належить виконати. Отримавши всі необхідні дані в польових умовах, переходять до завершального етапу робіт. В камеральних умовах вся інформація, отримана на місцевості, наноситься на топографічну карту. Найчастіше це позначки рельєфу і ситуація на даній ділянці. Під ситуацією розуміють усі об'єкти, розташовані в межах потрібної території.

У яких же випадках Вам може знадобитися топографічна зйомка в Києві чи області? По-перше, якщо Ви плануєте будівництво на своїй ділянці. Подібна інформація стане Вам у пригоді і для складання проектної документації, і для роботи ландшафтного дизайнера і т. п. Крім того, така зйомка буде незамінна при визначенні дійсних меж Вашого землеволодіння. Також ця послуга стане в нагоді всім, хто тільки придбав земельну ділянку або має суперечки за межу з власниками сусідніх ділянок.

Пожалуйста оцените статью Голосов: 0
Вопросы и комментарии
Оставьте Ваш вопрос или комментарий

Ваше обращение будет добавлено после проверки модератора.

Геодезия и геология для проектов СЭС

Акционные условия по изысканиям: вынос границ участка - БЕСПЛАТНО.

25% аванс, 45% после выполнения полевого этапа исследований, 30% после выдачи результатов. Цена с НДС.

Почему мы? За последние 3 месяца выполнены изыскания на 27 объектах СЭС. Средний срок выполнения работ составил 3 недели.

Бесплатная консультация

Геодезия и геология для проектов СЭС

«Пятисотка» территории АЗС + БЕСПЛАТНО съемка территории радиусом 60 метров.

Топоплан М1:2000 с согласованием + БЕСПЛАТНО съемка территории радиусом 200 метров.