Актуальнна ціна на топографічну схему складає 200 грн за сотку

Геодезичні роботи є основою будь-якого будівництва. Якісно надані послуги геодезичної компанією - це запорука надійної будівлі або споруди, експлуатація якої буде безпечною. Але не тільки геодезичні роботи для будівництва, вони також мають свою актуальність під час проведення різних операцій із земельною ділянкою, визначенням її точних меж та багато іншого. Геодезичні роботи мають цілий ряд різних напрямків, які мають свої певні цілі призначення.

Топографічна схема Київ

Компанія ТОВ "Геотоп" надає широкий спектр геодезичних послуг. Усі роботи здійснюються за допомогою геодезичних приладів і спеціалізованого програмного забезпечення. За час свого існування компанія ТОВ "Геотоп" істотно розширила свою клієнтську базу. Серед наших клієнтів особливою популярністю користується така послуга, як топографічна зйомка, яка здійснюється для створення топографічних планів, карт і схем.

Схема топографічна являє собою зображення певної земельної ділянки на площині. При цьому всі об'єкти та елементи, які на ній розташовані позначаються загальноприйнятими умовними позначеннями.

Як вже раніше згадувалося, для складання такого документа як топографічна схема, необхідно проведення топографічної зйомки, яка являє собою цілий комплекс робіт для отримання необхідних даних. Отримані результати під час проведення геодезичної зйомки є основою для складання топографічної документації.

Найбільш поширеною є тахеометрична зйомка. Вона отримала таку назву від геодезичного приладу - тахеометра, за допомогою якого здійснюються роботи. Але крім цього приладу вимірювання можна також здійснювати за допомогою використання теодоліта. Але в такому випадку зйомка буде здійснюватися в декілька етапів, що відбивається на термінах виконання. Вибір методу проведення топографічної зйомки залежить від економічної доцільності та технічних засобів.

Топографічні роботи здійснюються в декілька послідовних етапів: підготовчий, польовий і камеральний, під час якого і складається топографічна схема.

Під час першого етапу збирається вся необхідна документація та аналізується, складається договір, обумовлюються терміни проведення геодезичних робіт та їх вартість, а також багато іншого. Другий етап передбачає здійснення вимірювань на місцевості. Отримані результати направляються в камеральний відділ, де на їх основі складається топографічна документація.

Топографічна схема являє собою спрощене креслення, яке відображає лише певні елементи розташовані на ділянці, які необхідні для виконання тих чи інших завдань. Вона може відображати наземні і підземні комунікації, об'єкти, розташовані на земельній ділянці, розміщення інженерних конструкцій і багато іншого. Схема може бути виконана на папері або в електронному форматі, в залежності від того, в якому форматі вона необхідна замовнику.

Топографічна схема - це документ, довіряти складання якого необхідно тільки кваліфікованим фахівцям, які грамотно і відповідально підійдуть до цього завдання. Тільки в цьому випадку документація складена якісно і правильно. Саме такими фахівцями є співробітники компанії ТОВ "Геотоп". До нас ви можете звернутися за наданням інших геодезичних послуг. Будемо раді співробітництву.


Ваші відгуки та запитання:


Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення