Геодезия и геология в Киеве и Киевской области от сертифицированого исполнителя ООО Геотоп

Зйомка фундаменту в Києві

Навіть дитині відомо, що без міцного і надійного фундаменту неможливо побудувати якісну будівлю. Отже, фундамент – це підземна частина інженерного об'єкта, промислового або цивільного призначення, яка передає навантаження від усієї будівлі на грунт і рівномірно розподіляє її. Якщо фундамент закладений правильно і з дотриманням усіх прийнятих нормативів, будівля буде надійною і міцною. Отже, що ж таке зйомка фундаментів і наскільки вона важлива?

В першу чергу визначимося, що ж таке геодезична зйомка. Це частина геодезичних досліджень, які проводяться на обраній місцевості з метою визначення просторових координат всіх вибраних об'єктів. Геодезичні вишукування здійснюються із застосуванням різних методик та приладів, вибір яких залежить від складності завдання і площі досліджуваної місцевості. У будь-якому випадку, зйомка має три основні етапи, які здійснюються залежно від ситуації.

Перший етап – збір повної інформації про ділянку, де будуть проводитися роботи. Це необхідно для того, щоб мати уявлення про складність ділянки та її особливості. Другий етап – роботи на місцевості. Фахівці, які виконують дослідження, за допомогою приладів знімають всі необхідні свідчення. Це особливо важливо, так як за отриманими результатами буде складатися проектна та кошторисна документація. Третій етап – камеральна обробка всіх отриманих даних. В результаті цього отримують графічну документацію, яка значно полегшує процес спорудження об'єкта. В обов'язковому порядку після закінчення кожного етапу будівництва (котловану, фундаменту і т. п.) проводиться виконавча зйомка, яка дозволяє вчасно помітити всі відхилення від проекту і скоректувати подальші дії.

Зрозуміло, що всі знімальні роботи повинні виконуватися тільки досвідченими фахівцями, такими як співробітники фірми ТОВ «Геотоп» в Києві. Наші майстри для проведення досліджень використовують тільки сучасне обладнання та застосовують новітні технології. Звернувшись в нашу компанію, Ви можете замовити таку послугу як зйомка фундаменту в Києві і отримати якісний і швидкий результат, який забезпечить надійність всієї будови.

Для того щоб провести зйомку фундаменту будівлі зазвичай застосовуються наступні методи: створних і лінійних засічок, геометричне нівелювання, спосіб прямокутних координат і лінійні проміри від створів. При здійсненні досліджень в обов'язковому порядку здійснюється визначення реального розташування всього фундаменту, з'ясовується взаємне положення всіх його частин та їх габарити. Під час будівництва фундаменту продовжують проводити знімальні роботи, так як вони пов'язані з винесенням осей на місцевість. При зведенні фундаменту використовують геодезичну основу, яку створюють для всієї ділянки і за необхідності доповнюють допоміжними даними. У випадку з фундаментом – необхідна інформація про створи закріплених осей і паралелей, реперні оцінки і т. п. Також повинна здійснюватися зйомка фундаментної плити, тривалість виконання якої залежить від складності конфігурації.

Звернувшись в нашу фірму, Ви отримаєте якісний і швидкий результат, так як ми співпрацюємо тільки з кваліфікованими професіоналами, які мають великий досвід роботи в даній сфері.

Пожалуйста оцените статью Голосов: 0
Вопросы и комментарии
Оставьте Ваш вопрос или комментарий

Ваше обращение будет добавлено после проверки модератора.

Геодезия и геология для проектов СЭС

Акционные условия по изысканиям: вынос границ участка - БЕСПЛАТНО.

25% аванс, 45% после выполнения полевого этапа исследований, 30% после выдачи результатов. Цена с НДС.

Почему мы? За последние 3 месяца выполнены изыскания на 27 объектах СЭС. Средний срок выполнения работ составил 3 недели.

Бесплатная консультация

Геодезия и геология для проектов СЭС

«Пятисотка» территории АЗС + БЕСПЛАТНО съемка территории радиусом 60 метров.

Топоплан М1:2000 с согласованием + БЕСПЛАТНО съемка территории радиусом 200 метров.