Дослідження для будівництва


Геологічні вишукування в Києві, що виконуються на місцевості, дозволяють з'ясувати особливості геологічного середовища і вибрати відповідний тип фундаменту. Всі геологічні вишукування здійснюються із застосуванням сучасної апаратури і техніки, що дозволяє провести геологічні роботи в короткі терміни і отримати достовірні результати. Щоб визначити геології ціну, необхідно враховувати кілька факторів:

  1. Розмір споруди.
  2. Площу території.
  3. Особливості рельєфу.
  4. Поверховість будівлі і т. д.

Якісно проведені дослідження геології дозволять убезпечити будівлю від несприятливих наслідків, які можуть виникнути в результаті будівництва та експлуатації будівлі. Інженерний об'єкт чинить значний вплив на природне геологічне середовище, тому спільно з інженерно геологічними, проводяться екологічні дослідження. Це дозволяє з'ясувати, який тип забруднення можливий, яка кількість відходів буде з'являтися, регулярність та інтенсивність забруднення. В рамках цих досліджень з'ясовується хімічний склад грунту в Згурівському районі на поточний момент, а також складається прогноз його зміни. Досвідчені фахівці не тільки з'ясовують наявний стан порід, але й складають програму захисту ґрунтів від стороннього впливу.

Різні види грунту мають індивідуальні геологічні характеристики, і це враховується при проведенні розрахунків. Питання вартості розглядається на підготовчому етапі геологічних робіт, коли фахівці розробляють план геологічних вишукувань. При цьому геологія вартість для приватного будинку буде набагато менше, ніж для промислової споруди або багатоповерхового будинку. Однак дослідження геології необхідно проводити навіть у тому випадку, якщо планується створення приватного будинку. Це дозволить створити надійну основу, яка згодом буде частиною єдиної інженерно-геологічної системи. Вивчення порід дозволяє підібрати фундамент для котеджу, розробити захисні заходи і оформити технічну геологічну документацію, необхідну для отримання дозволу на будівельні роботи.


Забір зразків


Щоб геологічні вишукування у будівництві були виконані коректно, необхідно мати достатньо матеріалу. Саме тому на місцевості фахівці відбирають грунтові проби, для яких визначають щільність ґрунту, його склад, природну вологість, пластичність і т. д. Для того щоб результати були достовірними, геологічні зразки відбирають за певною методикою, яка відповідає діючим державним стандартам. Тільки в цьому випадку геологія Київ буде з'ясована максимально точно, а фахівці зможуть оформити офіційну документацію. Документи, які геологи видають замовнику, необхідні для надання в державні інстанції.

На число геологічних зразків впливає кількість свердловин для геологічних вишукувань, так як проби відбирають з кожної свердловини. Це дозволяє з'ясувати, як породи змінюються в просторі, як змінюється їх потужність і порядок нашарування. Кінцева глибина свердловин для геологічних вишукувань залежить від габаритів спорудження. Геологічні зразки відбирають з покрівлі, середини і підошви шару. Так фахівці з'ясовують зміну параметрів (щільність ґрунту, гранулометричний склад тощо) і визначають глибину залягання кожного шару. Додатково можуть бути відібрані зразки підземних вод, якщо у розрізі зустрінутий водоносний горизонт. Це також впливає на геології ціну.

Кожен зразок підписується на місці. Зазначаються дати відбору, глибини, номери свердловин, види грунту, їх геологічні індекси. Проби герметично упаковуються, що дозволяє зберегти їх природний стан. Надалі матеріал передається в лабораторію. Для грунтів з'ясовують характеристики і проводять дослідження, які дозволяють скласти прогноз змін під впливом зовнішніх факторів впливу. При необхідності може проводитися хімічний аналіз грунту, який дозволяє отримати більше інформації про обрану породу. Кінцева ціна геології також залежить від обсягів лабораторних досліджень.Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения