Вишгородський район займає площу більше 2000 квадратних кілометрів. Тут позначається сусідство з таким мегаполісом, як Київ. Через розповсюдження техногенних земель потрібно проводити будівельні вишукування для пошуку безпечних для життя ділянок та сприятливого місця розташування об'єкта. Зазвичай, в них входить комплекс геодезичних і геологічних робіт. Для того, щоб визначити геодезія ціна у Вишгородському районі Київської області, потрібно розібратися в завданнях, які ставить замовник. Адже, йому вирішувати, які саме геодезичні роботи потрібні на дільниці, і в якому обсязі.

Які види геодезії застосовуються у Вишгородському районі?

  1. Геодезія для будівельних робіт.
  2. Картографія.
  3. Маркшейдерська зйомка.

Як формується ціна геодезії для будівельних робіт

У Вишгородському районі поширені глинисті і суглинні грунти. Вони добре утримують воду, але погано справляються із навантаженням будівлі. Будівельні вишукування на таких ґрунтах дорожче, і починаються вони з таких геодезичних робіт, як оформлення ділянки, винесення її меж з встановленням межових знаків, визначення площі, складання топографічного та ландшафтного планів. Ціна геодезії знаходиться в прямій залежності від необхідності в проведенні кожного з цих видів геодезичних робіт.

Під час зведення об'єктів потрібно розбити осі котловану або фундаменту, перевірити правильність заливки елементів будівлі, анкерних болтів, встановлення даху. Ціна таких будівельних вишукувань формується з тих видів геодезичних робіт, які будуть сюди включені. Замовник може заощадити кошти і не замовляти підрядникам якийсь із цих видів геодезії. Однак і гарантії в тому, що будівля не перекосить згодом, не буде.

Геодезія ціна у Вишгородському районі буде вище, якщо знадобиться провести земельні роботи і підрахувати їх обсяг та вартість. В такому випадку оплачується кожна кубічна одиниця витягнутого або підсипаного грунту.

Вартість геодезичних робіт пов'язана з розміром площ, на яких вони проводяться. Чим вони більші, тим більшу кількість точок рельєфу або елементів місцевості потрібно відзняти, і тим вищою буде ціна геодезії.

Складання топографічних та інших планів – важлива частина геодезичних робіт. Чим вони детальніше, тим дорожче обійдуться замовнику вишукування у будівництві різних об'єктів. Наприклад, при складанні ландшафтного плану може знадобитися відобразити кожне дерево, кущ, клумбу, доріжку на ділянці, а може тільки ті дерева, які представляють цінність.

Ціна геодезії при проведенні вишукувань у будівництві залежить від ціни геодезичного обладнання, яке будуть застосовувати. Чим сучасніше і точніше прилади для цього, тим вище вартість. Це можуть бути надточні нівеліри або безвідбивні тахеометри.

Картографічні роботи

Карти місцевості Вишгородського району постійно змінюються. Потрібно додати нові об'єкти, або прибрати ті, які вже не існують. Потреба у складанні та редагування карт виникає і при оформленні нових ділянок.

Маркшейдерські роботи

Місцевість має кар'єри для видобутку глини, щебеню і піску. Вони широко застосовуються в будівельних роботах. Ще користується попитом підсипка після закінчення зведення об'єктів. Пошуком і розробкою кар'єрів займаються маркшейдери. Вони проводять постійну геодезичну зйомку виробок, роблять складні математичні розрахунки про склад корисної і порожньої породи. Для цього застосовують наземне геодезичне обладнання або безпілотники. Маркшейдери аналізують миттєві знімки, отримані в процесі геодезичних робіт, складаючи цілісну картину вироблення корисних копалин. Вартість маркшейдерських робіт залежить від розмірів кар'єра, ступеня цінності родовища і застосування виду геодезичного обладнання. Вартість геодезичних робіт вище, якщо застосовується зйомка з повітря.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения