Види ґрунтів

Грунтова товща під спорудами не є однорідною, тому перед початком будівельних робіт геологами завжди визначаються види грунту, їх характеристики, параметри, властивості, щільність грунту, наявність грунтових вод і т. д. Всі породи можна розділити на кілька категорій, які використовуються для різних видів людської діяльності. Найбільш часто це стосується будівництва та видобутку корисних копалин, у цьому випадку геологія вартість визначається в залежності від обсягу виконаних геологічних досліджень. Так, при будівництві, роботи ведуться у вторинних породах, так як вони залягають на відповідній глибині, і фундамент для котеджу або іншої споруди може бути занурений у них без особливих проблем. Первинні грунти зазвичай розглядають в якості джерела корисних копалин або будматеріалу.

Досить часто геологічні роботи проводяться в комплексі з іншими дослідженнями, це можуть бути геодезичні або екологічні вишукування у Володарському районі. В першу чергу геології ціна залежить від обсягів геологічних вишукувань на місцевості та в лабораторіях. Геологи вивчають територію, створюють свердловини, відбирають проби, вивчають хімічний склад ґрунту, створюють технічний звіт. Роботи повинні виконуватися кваліфікованими фахівцями, так як дослідження геології повинні бути виконані максимально точно. Результати геологічних спостережень необхідні для створення проектів, видобутку будматеріалів та проведення сільськогосподарських робіт. Щоб з'ясувати ціну геології, досить звернутися до співробітників геологічної компанії.


Рекогносцировка території


Геологічне вивчення території починається з дослідження особливостей майданчика. При цьому геологічні вишукування в Києві можуть перетинатися з топозйомкою ділянки. Рекогносцировка включає в себе детальне вивчення території із застосуванням сучасної геологічної апаратури. На ділянці геологами визначається характер рельєфу і його особливості. Необхідно це для того, щоб з'ясувати, які процеси проходять у ґрунтовій товщі. Це можливо, так як більшість з них відбивається на поверхні. Крім того, дослідження геології дозволяють передбачити виникнення певних геологічних процесів, які безпосередньо пов'язані з формами рельєфу.

Так, наявність на місцевості балок або ярів може призвести до виникнення зсувів або зрушень. Вони небезпечні для інженерних споруд, так як викликають деформацію ґрунтового масиву. Своєчасно виконані геологами вишукування у будівництві дозволять помітити всі фактори, які являють собою потенційну небезпеку для об'єкта, що проектується. При цьому геологія і ціна на неї багато в чому залежать від площі досліджуваного майданчика. У тому разі, якщо замовник ще остаточно не визначився з вибором наділу під майбутню споруду, то геологія Київ з'ясовується для всіх передбачуваних майданчиків. Це дозволяє отримати детальну геологічну інформацію, порівняти отримані результати та вибрати найкращий варіант.

Також фахівцями вивчаються матеріали попередніх геологічних вишукувань, які раніше виконувалися в даному районі. Це необхідно для того, щоб найбільш точно визначити кількість свердловин для геологічних вишукувань та з'ясувати їх місце розташування. Геологічні дослідження передбачають проведення робіт у польових і камеральних умовах. В лабораторії визначаються характеристики ґрунтів:

  1. Щільність грунту.
  2. Вологість.
  3. Гранулометричний склад.
  4. Пластичність.
  5. Питоме зчеплення частинок і т. д.
Також з'ясовують види грунту, які присутні в геологічному розрізі. Це необхідно для того, щоб з'ясувати, як саме породи відреагують на зміну навантаження, підтоплення і інші види впливу. Фахівцями розраховується глибина свердловин для геологічних вишукувань, так як вони повинні розкрити всі ґрунтові шари, які підпадають під вплив будови. В ході геологічних лабораторних досліджень може бути виконаний, при необхідності, хімічний аналіз ґрунту, який дозволить виявити наявність важких металів та інших хімічних елементів.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения