ТОВ Геотоп

Геологія та геодезія в Києві

050-932-73-39
kiev@geotop.ua

Володарський район знаходиться на південному заході України. Він невеликий, його площа займає трохи більше 600 квадратних кілометрів. Населення налічує 23000 чоловік, які зайняті в сільськогосподарській і будівельній промисловості. Геодезичні роботи тут є затребуваними, так як будуються котеджі, будинки інфраструктури, розробляються кар'єри для видобутку будівельних матеріалів. Ціна геодезії у Володарському районі складається із набору робіт, які необхідно зробити замовнику, і їх обсягу. Чим більша площа ділянки, на якій потрібно провести геодезичні роботи, тим вища геодезія ціна. Складність рельєфу теж має значення і відбивається на вартості геодезичних робіт у Володарському районі. Види геодезії, що використовуються у Володарському районі, включають:

  • геодезію для будівництва;
  • картографічні роботи;
  • пошук і розробку кар'єрів.

Геодезія для будівництва та формування її ціни

Будівельні вишукування у Володарському районі зазвичай поєднують геодезію і геологію. Перш, ніж будувати на ділянці, її потрібно оформити, провести винесення меж, огородити парканом, або просто обмежити межовими знаками, приєднати до комунікацій. Ціна геодезії при підготовці до будівництва залежить від того, проведені на ділянці всі ці роботи, або якусь з них потрібно зробити. Вартість геодезичних робіт збільшиться, якщо потрібно складати топографічний та ландшафтний плани. При цьому, потрібно звернути увагу на деталізацію місцевості. Чим більше об'єктів потрібно відзняти, тим дорожче ціна геодезії. Необхідність проводити земельні роботи, обчислювати їх обсяг та вартість, теж робить геодезію дорожче.

Будівельні вишукування у Володарському районі можуть включати розбивку осей котловану і виконавчу зйомку. Ціна геодезії буде залежати тут від того, який розмір котловану, скільки осей він повинен мати, чи заощадить замовник на перевірці точності будівельних робіт на якомусь з етапів. Потрібно пам'ятати, і віддавати собі звіт, що економія коштів на цих важливих етапах геодезичних робіт може згодом сприяти руйнуванню об'єкта і ремонту будинку.

Вишукування в будівництві і їх вартість безпосередньо пов'язані з вибором підрядника та геодезичного обладнання. Такі фірми як ТОВ "Геотоп" мають можливість використовувати більш дорогі прилади для зйомки або безпілотники.

Картографія – важлива частина геодезії. Потрібне постійне оновлення карт, нанесення на них нових об'єктів, скасування зниклих. Корекції вимагають і дороги з дорожніми знаками. Ціна геодезії при картографічних роботах залежить від об'єму робіт і ступені їх складності.

Геодезії ціна при пошуку та розробленні кар'єрів

У Володарському районі Київської області маркшейдери шукають і розробляють кар'єри для видобутку будівельних матеріалів. Спочатку йдуть рекогносцировочні роботи, коли родовище оцінюють. По мірі розробки кар'єра потрібно провести цілий ряд знімальних робіт, щоб бачити картину виробіток і робити прогнози щодо подальшої доцільності та експлуатації кар'єру. Для цих цілей маркшейдери використовують різне геодезичне обладнання. Зараз найбільш часто застосовують зйомку з повітря за допомогою безпілотників. Так можна отримати серію знімків, з яких легко скласти цілісну картину експлуатації кар'єру. Ціна геодезії при розробці кар'єра залежить від його розміру, складності геологічних умов і цінності корисних копалин.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения