Тетіївський район знаходиться на південному заході Київської області. Тут проживає близько 40000 чоловік. Місцевість зайнята сільськими будинками, котеджами, будинками інфраструктури та сільськогосподарськими підприємствами. Перед будь-яким будівництвом потрібно дослідити види ґрунтів, їх хімічний склад, щільність грунту, підземні води. Ціна геології в Тетіївському районі залежить від наступних факторів:

  • складності геологічних умов;
  • розмірів ділянки;
  • величини будівельного об'єкта і його призначення;
  • фірми-підрядника;
  • додаткових послуг.

Залежність ціни вишукувань у будівництві від складності геологічних умов ділянки

Геологія Тетіївського району зумовлена його розташуванням на Українському кристалічному щиті. На поверхню виходять протерозойські утворення, складені вгорі лессами. Шар їх невеликий, родючий. Під ним піски, глини, вапняки. Нижче – граніти і гнейси. Геологія ділянки району не пов'язана з істотними проблемами. Геологія вартість збільшується, коли ділянка будівництва знаходиться в районі річки Роськи. Споруди можуть зсуватися в її бік. Вони потребують проведення додаткових інженерно-геологічних вишукувань по зміцненню берегів.

Склад лабораторних робіт з хімічного аналізу ґрунту та підземних вод впливає на ціну геології ділянки. Чим більше дослідів потрібно провести, тим вище вартість геології у Тетіївському районі.

Як залежить ціна геології Тетіївського району від величини і призначення об'єкта?

Будівництво промислових комплексів обходиться замовникові дорожче зведення споруд житлового типу. Тиск, який чиниться ними на грунт, більше. Леси не витримують таке навантаження. Потрібно провести детальні геологічні вишукування в Тетіївському районі – визначити види ґрунтів, щільність ґрунту, інші важливі характеристики для розрахунку потужності фундаменту, інших елементів. В природі рідко трапляються однорідні породи. Відбувається дифузія, проникнення одних складових речовин в інші. Властивості шарів змінюються. Чим більше досліджень потрібно провести, тим вище ціна геології у Тетіївському районі.

Розміри ділянки досліджень і самої будови суттєво впливають на вартість геології. Великі простори вимагають складання карти замість топографічного плану, великої кількості свердловин для проведення геологічних вишукувань. Розрахунок фундаменту для котеджу геологи зроблять, встановивши кілька свердловин, при цьому глибина їх для геологічних вишукувань буде в межах десяти метрів. Чим більше поверховість будівлі, складніше конфігурація, глибше підвал, тим вище ціна геології у Тетіївському районі.

Як вибір підрядника впливає на вартість інженерної геології ділянки?

Замовник завжди хоче заощадити свої кошти. Він шукає можливість здешевити будівництво. Відмова від досліджень геології може згодом обернутися значними витратами на ремонт і відновлення об'єкта. Від вибору підрядника на проведення інженерної геології ділянки теж залежить ціна вишукувань. Бажано звернути увагу на компанію яка довго і плідно працює. Позитивні відгуки дадуть можливість визначитися з вибором. Ціна геології буде декілька вище, ніж у фірм – одноденок. Однак гарантії високої якості виконання робіт в короткі терміни повинні бути у замовника в пріоритеті. Такі підприємства мають кошти на навчання геологів, застосування сучасних високоточних приладів, нового бурового обладнання. Саме такою є компанія ТОВ "Геотоп". Ми складаємо договір, в якому обумовлюються поставлені завдання, шляхи їх вирішення, вартість геології кожного виду досліджень.

Вплив додаткових послуг на ціну геології Тетіївського району

Інженерна геологія будь-якої ділянки – це комплекс робіт, що складається з геодезії, геології і екологічних вишукувань. Ціна геології буде вище, якщо потрібно провести вимірювання рельєфу, земельні роботи, скласти топографічний план, приєднатися до комунікацій, зробити екологічний прогноз. Чим більше таких робіт знадобиться, тим вище буде вартість геології.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения