ТОВ Геотоп

Геологія та геодезія в Києві

050-932-73-39
kiev@geotop.ua

Ставищенський район Київської області знаходиться південніше від Києва, поблизу Білої Церкви. Місцевість помірно забудовується: зводяться приватні котеджі, будинки інфраструктури та інші необхідні об'єкти. Перш ніж зайнятися будівництвом, проводять інженерно-геологічні дослідження для вивчення порід, що складають розріз під об'єктом. Поряд з цим, вивчаються підземні води, рівень їхнього залягання, склад і властивості. Ціна геології Ставищенського району складається з багатьох компонентів.

Геологія Київ та її особливості, що впливають на ціну робіт

Ставищенський район розташований на Придніпровській височині. Основу геологічного розрізу в цьому місці складають гнейси і граніти, які покриті товстим осадовим шаром, що включає такі види грунту, як глини, піски і пісковики. Ціна геології в тих місцях, де осадові породи не мають значної потужності, буде менше. Там же, де вони товстим шаром покривають корінні утворення, ціна буде на порядок вище. Щільність такого ґрунту, як піски, глини, та їх похідні, коливається в районі 2-х кілограмів на квадратний сантиметр площі, що дуже мало. Потрібні детальні дослідження геології, для того, щоб зробити правильні розрахунки елементів будівлі, що забезпечують його міцність. Насамперед, це розрахунок потужності фундаменту для котеджу, або іншого об'єкта.

Геологія вартість у Ставищенському районі та фактори, що її формують

Вишукування у будівництві – це комплекс геології та геодезії. Майже завжди вони проходять спільно. Ціна геології в тих випадках, коли це необхідно, зростає на додаткові витрати з виконання топо-геодезичних робіт.

Ціна геології в Ставищенському районі залежить від:

  • розмірів і поверховості об'єкта;
  • складності геологічних умов;
  • цільового призначення будівлі;
  • додаткових робіт.

Дослідження геології можуть проводитися підприємствами, що мають ліцензію на проведення інженерно-геологічних досліджень. Ціна геології у великих та тривало існуючих фірмах буде дорожче, так як для роботи використовується дороге устаткування. Однак можна істотно заощадити на комплексі послуг, скористатися бонусами і акціями.

Етапи проведення геології у Ставищенському районі

Інженерно-геологічні вишукування проводять у кілька етапів. Спочатку йде підготовка до буріння свердловин. Для цього геологи вивчають матеріали в архівах. Якщо топографічний план місцевості вже зроблений, його уточнюють і доповнюють. Свердловини розташовують у проблемних точках об'єкта. Кількість свердловин для геологічних вишукувань в Ставищенському районі коливається від 3-х до 5-ти. Зразки ґрунту та води відбирають з кожного метра і кожного шару. Структура їх повинна залишатися непорушеною. Якщо це не вдасться зробити, вартість геології зросте, так як. потрібно буде створювати умови, наближені до природних в лабораторії.

Глибина свердловин для геологічних вишукувань в Ставищенському районі коливається в районі 10-ти метрів. Так можна оптимально оцінити види грунту і грунтові води.

В лабораторії геологічні вишукування продовжуются. Досліджується хімічний склад грунту і води. Їх обсяг і якість безпосередньо впливає на ціну геології. Можливе використання більш дорогих реактивів, більш детальних випробувань. Основне – визначити щільність грунту і навантаження, яке може витримати грунт під об'єктом. Хімічний аналіз грунту дозволяє виявити техногенні землі і води, де будувати взагалі не можна.

Екологічні вишукування підвищують вартість геології ділянки, але вони необхідні для збереження природних умов місцевості і уникнення штрафів за порушення.

Дані, отримані в лабораторії, закладаються в спеціальні програми і обробляються. Видаються розрахунки і рекомендації. Чим складніше об'єкт, чим більше він за розміром, чим серйозніше мета будівництва, наприклад, промислова, чим більше розрахунків потрібно зробити, тим більше буде вартість геологічних вишукувань.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения