Сквирський район географічно знаходиться на південному заході від Києва, недалеко від Білої Церкви. Для того, щоб будувати тут будь-які споруди, потрібно розуміти геологічну будову місцевості. Це склад і властивості ґрунтів під будівлею, рівень залягання грунтових вод, а також їх склад. Ціна геології Сквирського району складається з багатьох чинників. Величина її, насамперед, визначається самим замовником послуги. Може будуватися звичайний котедж, а може зводитися багатоповерховий будинок з паркінгом, басейном і т. д. Відповідно, і витрати на геологічні вишукування будуть різні.

Геологія Київ і врахування її особливостей при складанні ціни

Район знаходиться на Українському кристалічному щиті, і відрізняється значними, до 200 метрів над рівнем моря, висотами. Корінні геологічні породи - граніти і гнейси покриті тут товстим шаром осадових порід. Такі види грунту, як піски і глини, повсюдно перешаровуються. Підземні води підходять близько до поверхні землі, але для пиття можна використовувати воду з глибоких, до 60 метрів свердловин. Ціна геології Сквирського району залежить від того, які саме по щільності види ґрунтів будуть основою об'єкта. Чим менше щільність ґрунту у місці зведення, тим більше коштів потрібно для вишукувань у будівництві. Чим значніше шар осадових порід, тим більшу кількість свердловин потрібно пробурити для геологічних вишукувань. Там, де тверді кристалічні породи підходять близько до поверхні землі, їх досить кількох, і глибина свердловин для геологічних вишукувань може бути до 10 метрів.

Насправді, геологія заощадить кошти замовника, так як на його підставі будуть зроблені правильні розрахунки фундаменту для будь-якої будівлі, зокрема, котеджу. Кошти будуть гарантувати довговічність будівлі, і будуть на порядок менше витрат на ремонт тріщин, перекосів і підтоплень в майбутньому.

Геологія вартість: її складові

Ціна геології в Сквирському районі залежить від наступних факторів:

  • величини і поверховості об'єкта;
  • від складності геологічних умов в районі будівництва;
  • від цільового призначення будівлі;
  • від наявності додаткових послуг, які потрібно проводити до і під час будівельних робіт.

Геологічна ситуація в Сквирському районі вважається середньою по складності. Якщо об'єкт великий і призначений для промислових цілей, він буде мати потребу в більш складних геологічних дослідженнях, ніж звичайний котедж. Отже, і ціна геології буде вище.

Дослідження в геології дуже часто йдуть пліч-о-пліч з різними видами геодезичних робіт. Іноді, без них не можна обійтися й вести будівництво. Це винесення меж ділянки, обмір площі, складання топографічних і ландшафтних планів і т. д. Ці види робіт підвищують ціну геології у Сквирському районі.

Екологічні дослідження потрібно проводити, як додаткову і дуже важливу складову частину геології району. Для правильного використання ділянки враховують вплив майбутніх будівель на навколишнє середовище. Порушення екології загрожує штрафами, обуренням і протестами з боку сусідніх мешканців у тих випадках, коли сусідні будинки підтоплюються або руйнуються при зведенні нових об'єктів. Екологічні вишукування збільшують ціну геології об'єкта.

Які основні роботи включають геологічні вишукування в Києві?

Насамперед, це буріння свердловин. До нього геологи готуються в архівах. Вивчаються карти, геологічні розрізи ділянки, складається основа топографічного плану, прив'язується місцевість і комунікації. Особлива увага приділяється підготовці інструментів і техніки. Давно і успішно працюють фірми - підрядники зацікавлені в якісних інженерно-геологічних вишукуваннях і не економлять на дорогих інструментах, міні техніці, яка має доступ у важкі місця. Природно, ціна геології у них буде вище, але і гарантії в якісному виконанні робіт їх будуть переконливіше.

Дослідження геології тривають в лабораторії. Зразки, отримані при бурінні дбайливо транспортуються і досліджуються на хімічний склад грунту і її здатність витримувати навантаження. Головна увага приділяється визначенню щільності ґрунту. Хімічний аналіз ґрунту проводиться спільно з дослідженнями рівня залягання і хімічного аналізу підземних вод ділянки.

Ціна геології Сквирського району залежить від обсягу досліджень і ціни реактивів, які застосовуються для отримання потрібних реакцій.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения