ТОВ Геотоп

Геологія та геодезія в Києві

050-932-73-39
kiev@geotop.ua

Дослідження геологічної будови ґрунтів і підземних вод потребує будь-яке будівництво. Для довговічної і міцної споруди потрібно провести інженерно-геологічні вишукування, і вивчити їх склад і властивості. Роботи проводяться в кілька етапів:

  • підготовчий;
  • польовий;
  • лабораторний;

Ціна геології Рокитнянського району безпосередньо залежить від обсягів і якості кожного з цих етапів.

Геологія вартість у період підготовки до інженерно-геологічних вишукувань

Під час підготовчого періоду до інженерно-геологічних вишукувань вивчаються карти, креслення, топографічні плани та геологічний розріз місцевості. Ціна геології може збільшуватися, якщо потрібно провести додатково топо-геодезичні роботи в Рокитнянському районі: винесення меж ділянки, розбивку осей котловану, скласти ландшафтний план і т. д. Вартість геологічних досліджень може бути більше, якщо важкодоступна місцевість, і для вишукувань геології потрібно підготувати дороге обладнання у вигляді міні установок для буріння.

Ціна геології у буровий період

При бурінні свердловин відбирають проби грунту та підземних вод. При цьому намагаються не порушити їх природну структуру. Ціна геології зросте, якщо досліджувати її у спеціально створених умовах.

Кількість свердловин для геологічних вишукувань в Києві залежить від розмірів об'єкта, його поверховості та цільового призначення. Чим більше і складніше об'єкт, тим більше свердловин потрібно пробурити для інженерно-геологічних досліджень. Приміром, розрахунок фундаменту для котеджу в кілька поверхів вимагає установки 2-х або 3-х свердловин.

Глибина свердловин для геологічних вишукувань в Рокитнянському районі коливається від 10 до 15 метрів в глибину. В принципі, місцевість має сприятливу геологічну будову для зведення споруд. Корінні породи – граніти і гнейси підходять близько до поверхні землі і стійкі для будівництва. Там, де зустрічаються ці види ґрунту, щільність ґрунту досить висока, і буріння не вимагає великих витрат. Вартість геологічних вишукувань збільшується там, де є товстий шар осадових грунтів. Особливо, якщо це такі види грунту, як крейда, глина та пісок, щільність ґрунту яких не перевищує 2-х кілограмів на квадратний сантиметр. Зразки таких порід передають в лабораторію і ретельно досліджують для подальшого використання даних у розрахунках потужності фундаменту, товщини стін, матеріалів ізоляції, дренажу і т. д.

З чого формується ціна геології в лабораторний період геологічних досліджень

Зразки грунту та підземних вод, передані для вивчення в лабораторію, піддаються різним випробуванням. Це здавлювання, дифузія, зміна температур, насичення водою, заморожування і т. д. Визначається щільність геологічних порід в районі будівництва. Цей показник, поряд з іншими, що дозволить зробити правильні розрахунки основних елементів споруди. Для вивчення складу робиться хімічний аналіз грунту і води. Велика увага приділяється вивченню геологічних шарів порід, їх чергування і проникнення один в одного.

Наявність повсюдно поширених техногенних грунтів вимагає ретельного вивчення хімічного складу грунту та грунтових вод, і використання для цього дорогих реактивів, що позначається на ціні геології в цілому.

Основне, найважливіше при таких дослідженнях – виявити наявність шкідливих домішок, небезпечних для життя людини.

Геологія Київ обійдеться замовнику дорожче, якщо потрібно провести екологічні дослідження в районі. Збудовані будівлі можуть впливати, і не завжди позитивне, на екологію місцевості. Наприклад, це може викликати сповзання або підтоплення сусідніх об'єктів, особливо, якщо в новобудові глибокий підвал для паркінгу або складу. Забруднення землі, води і повітря техногенними залишками, загрожує штрафами і проблемами для забудовника. Потрібно провести додаткові геологічні вишукування для прогнозу порушення екологічного режиму місцевості.

Після інженерно-геологічних досліджень в лабораторії робляться висновки та рекомендації. Від того, наскільки вони складні, буде залежати залучення кваліфікованих кадрів і дорогих програм. Цей факт вплине і на ціну геологічних вишукувань для будівництва в Рокитному в цілому.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения