Проектування будь-якого офіційного об'єкта в Миронівському районі − підземної споруди, автомобільної дороги або приватного заміського котеджу, починається із замовлення такої послуги, як геологія Київ, яка полягає в комплексному дослідженні майбутнього будівельного майданчика. Саме спеціальні, в тому числі екологічні вишукування, дозволять дізнатися про геологічні умови земельної ділянки, у тому числі фізичних властивостях верхніх шарів ґрунту і хімічний склад ґрунту і ґрунтової води. Своєчасно реалізована геологія ділянки допоможе заощадити фінансові кошти, шляхом правильно розрахованого та підібраного типу нижнього конструктивного елемента і оптимальної кількості будматеріалів без перевитрати коштів.


Після того, як інженерна геологія виконана, отримують достовірні дані про геологічні особливості ділянки, взявши за основу які можна грамотно підібрати фундамент для котеджу і, відповідно, побудувати капітальну, довговічну і надійну будівлю. Без геологічної інформації про те, які види ґрунтів переважають на земельній ділянці, проектувальники не зможуть скласти точний проект, погодити його в контролюючих службах і пройти держекспертизу.


Геологія земнаділу: нюанси виконання


Грамотно проведені геологічні вишукування у Києві виконують у встановленій нормами послідовності:


 • Вивчається архівна документація за підсумками попередніх вишукувань на ділянці.
 • Проводиться попереднє обстеження території.
 • Виконується ознайомлення з техзавданням.
 • Реалізуються польові заходи (буріння необхідної кількості свердловин для геологічних досліджень, відбір зразків, спеціалізовані лабораторні роботи з вивчення отриманих проб, у тому числі хімічний аналіз грунту і води). Таким чином, встановлюється один з найважливіших показників − щільність ґрунту на земельній ділянці.
 • Оформлення техзвіту, з точним зазначенням всіх відомостей про ділянку.

На сьогодні, геологія ділянки передбачає, що підсумковий документ складається в двох варіантах: сучасному цифровому і традиційному графічному (паперовому).


Геологія: актуальність послуги в Києві


Геологія − дуже затребувана послуга, що обумовлено бажанням забудовників запобігти негативних наслідків будівництва, виконаного без врахування геологічних умов місцевості. Не виконавши інженерно-геологічні вишукування і не дослідивши територію, не вийде отримати відомості про кількість і рівні водоносних горизонтів на ділянці, хімічний склад грунту і її несучої здатності. Дані про те, які види ґрунтів переважають на ділянці, а також щільність грунту надзвичайно важливі, і надати їх може тільки геологія, виконана професійними фахівцями з високим рівнем кваліфікації. Тільки такий грамотний підхід і вчасно проведені вишукування у будівництві, дозволять максимально використовувати потенціал грунту на обраній під забудову ділянці, і вбереже від фінансових витрат.


Геологія для будівництва що пропонують профільні організації?


Сучасні компанії пропонують повний спектр інженерно-геологічних вишукувань всіх видів. Точність даних гарантується, так як геологія, ціна якої демократична, здійснюється з використанням високотехнологічного обладнання і приладів.


Інженери-геологи надають наступні види послуг:


 • Надання даних для грамотного проектування об'єктів.
 • Реалізація вишукувань під будівництво лінійних об'єктів (комунікаційних мереж, автошляхів, трубопроводів).
 • Вивчення фундаментів.
 • Виконання прогнозів про можливе виникнення карстових осідань і зсувів.
 • Статистичне зондування, різні випробування грунту.
 • Виміри рівня ґрунтових вод на ділянці, аналіз їх агресивності по відношенню до бетону і металу.
 • Допомога при погодженні документації.

Найчастіше, геологічні вишукування виконуються в короткі терміни. Фактори, що впливають на час виконання робіт − параметри ділянки, обсяг необхідних досліджень, а також глибина свердловин для геологічних вишукувань і масштабність запланованої будови.


Геологія: ціна послуги


Враховуючи нестабільні умови сьогоднішнього життя, багатьох замовників нерідко цікавить: скільки буде коштувати професійна геологія земнаділу. Насправді, яка б не була замовлена геологія, вартість її мізерна у співвідношенні із загальними витратами на зведення об'єкта. Вартість обмовляється ще при підписанні договору, і цілком виправдана: геологія, ціна якої досить прийнятна, є запорукою безпеки будови.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения