Не всім відомо про те, наскільки важлива інженерна геологія для будівництва. У той же час, плануючи зведення об'єкта в Макарівському районі, слід своєчасно замовити таку послугу, як геологія вартість якої досить демократична. Дослідження потрібні для того, щоб виконати геологічну оцінку майбутнього будівельного майданчика і визначити, чи підходять види грунту на обраній земельній ділянці для спорудження конкретного об'єкта або ні. Помилково вважати, що геологія ділянки − це зайва розтрата коштів. Професійно реалізовані інженерно-геологічні вишукування − запорука вагомої економії грошей і час, а також дозволяють оптимізувати будівництво на всіх етапах.


Що вивчають геологічні вишукування у будівництві?


На сьогодні, геологія Київ − затребувана послуга, яка здійснюється при проектуванні будоб'єктів, незалежно від того, наскільки масштабними вони будуть.

Геологія ділянки проводиться після підписання договору: інженери виконують певний спеціальний комплекс робіт на ділянці, після чого замовнику надається повна та актуальна інформація про геоумови дослідженої території. Геологія також передбачає екологічні вишукування і складання кваліфікованими фахівцями прогнозу ймовірного виникнення несприятливих і навіть небезпечних геоявищ: зсувів, провалів, осідань або підтоплення.


Реалізована геологія дозволяє грамотно розмістити об'єкт на ділянці, розумно витрачати кошти, вибрати оптимальний варіант фундаменту для котеджу і кількість будівельних матеріалів, скоротити різні витрати. Якщо інженерна геологія буде проігнорована, забудовнику неможливо буде скласти повноцінний і точний архітектурний проект і отримати дозвіл на старт будівельних робіт в контролюючих органах.


Що включає геологія будівельної ділянки?


Однією з базових цілей, яку ставить перед собою геологія земельної ділянки, на якій передбачається зведення будівлі або споруди, вважається точне з'ясування всіх геологічних характеристик. Особливо важливими параметрами, які визначає геологія, є несуча здатність і види грунту, а також кількість водоносних горизонтів в межах земельного наділу. Для цього обов'язково проводять хімічний аналіз грунту і води. Традиційно геологія здійснюється зі стандартною черговістю робіт.


Інженерна геологія для будівництва передбачає:


Спочатку геологія передбачає проведення підготовчих робіт, що передбачають збір фондової інформації, проведення рекогносцирування місцевості, вивчення індивідуального техзавдання від замовника, підписання договору та отримання дозволів на виконання робіт.

Другим етапом досліджень є польові заходи: проходка шурфів, буріння свердловин в плямі забудови (кількість свердловин для геологічних вишукувань залежить від масштабів майбутнього об'єкта і його призначення), відбір проб для встановлення щільності ґрунту і виконання лабораторних аналізів, щоб встановити хімічний склад грунту і води.

Камеральна геологія є фінальним етапом: отримані дані після обробки і перевірки, вносяться до техзвіту. На базі підсумкових відомостей про геологію ділянки, фахівці оформляють високоточні прогнози і розробляють відповідні рекомендації.


Терміни, в які буде реалізована геологія, можуть істотно варіюватися, і залежать від обсягу необхідних досліджень і використаних геологами методів. Слід врахувати, що геологія повинна проводитися тільки професіоналами, так як не допускає помилок.


Геологія ділянки − ціна і нюанси ціноутворення


Ще на попередньому етапі складається кошторис, але це не означає, що геологія на різних ділянках буде однаково оцінена. В кожному окремому випадку, вартість геологічних вишукувань в Києві визначається в індивідуальному порядку. На те, скільки буде коштувати дослідження геології певного будівельного майданчика, які можуть вплинути різні чинники: доступність наділу для проїзду габаритних бурових установок, розташування ділянки і глибина свердловин для геологічних вишукувань та їх кількість, складність геології ділянки і навіть час року.


Замовлена геологія, ціна якої доступна, передбачає ряд досліджень, цілком виправдана: якісно виконані дослідження і наявність інформації про щільність ґрунту, є гарантією довговічності і надійності нового об'єкта, тривалої експлуатації без ремонту.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения