ТОВ Геотоп

Геологія та геодезія в Києві

050-932-73-39
kiev@geotop.ua

Геологія в промисловості


Різноманітні дослідження геології в Кагарлицькому районі потрібні не тільки для створення нових будівель, але і для видобування корисних копалин або будматеріалу. У першу чергу фахівці визначають види грунту, які можуть містити в собі корисні геологічні компоненти. Для цього створюються у межах наділу геологічні розвідувальні свердловини, з яких проводиться відбір зразків. Розраховується кількість свердловин для геологічних вишукувань з урахуванням результатів попередніх геофізичних та геологічних досліджень. При цьому фахівці:

  1. Визначають територію з перспективними породами.
  2. Окреслюють приблизні межі родовища.
  3. Проводять детальну геологічну розвідку і уточнюють види грунту, в яких будуть створені свердловини.
  4. Здійснюють лабораторні дослідження проб (з'ясовують склад, вологість, щільність ґрунту тощо).
  5. З'ясовують приблизні обсяги запасів родовища.
  6. Оцінюють економічну вигоду від створення виробок.
  7. Створюють заключний звіт.

 

Однак геологічні вишукування в Києві можуть бути проведені і на діючих кар'єрах або шахтах. Це потрібно для контролю над станом виробки, а також для регулярного підрахунку запасів і з'ясування рентабельності подальших робіт. При такому варіанті геологія вартість розраховується з урахуванням кількості оброблених зразків. Відкриті і закриті гірничі виробки є потенційно небезпечними об'єктами, тому вишукування геології повинні виконуватися на таких об'єктах регулярно. Для отримання точних геологічних даних і їх правильної інтерпретації знадобиться допомога маркшейдерів – гірничих майстрів зі значним стажем роботи. Тому варто звертатися тільки в ті геологічні компанії, які мають державну ліцензію і вже встигли себе зарекомендувати належним чином.

Геологія Київ дозволяє своєчасно виявити прояв несприятливих геологічних процесів, які відбуваються у ґрунтовій товщі. Це дозволить розробити захисні заходи щодо зміцнення ґрунтів. Виконуваний в геологічній лабораторії хімічний аналіз грунту дозволить з'ясувати відсотковий вміст необхідних компонентів та оцінити перспективність подальших розробок. Шахти, штольні, кар'єри та інші виробки мають значний вплив на навколишнє середовище, тому геологічні роботи часто доповнюють екологічні вишукування. Вони дозволяють з'ясувати поточну екологічну обстановку, виявити всі можливі забруднюючі чинники, спрогнозувати ступінь та інтенсивність їх впливу, а також розробити захисні заходи. Додаткові дослідження також впливають на ціну геології і визначають кінцеву вартість робіт.


Зв'язок геологічних робіт з іншими дослідженнями на місцевості


Інженерно-геологічні вишукування у будівництві тісно пов'язані з іншими видами досліджень наділів. У першу чергу це відноситься до топографо-геодезичних робіт. На місцевості виконується топозйомка і створюється топоплан. Цей документ додається до геологічного звіту. На ньому вказується місце розташування виробок, глибина свердловин для геологічних вишукувань і рівень грунтових вод. Також звіт доповнюється геологічним розрізом і літологічними колонками по кожній виробці. На вартість геології ділянки може вплинути виконання гідрогеологічних досліджень. Знадобитися вони можуть при розтині водоносного горизонту. У цьому випадку у геологічній лабораторії визначається не тільки щільність і хімічний склад грунту, але і хімічний склад підземних вод. Визначається їх агресивність до різних будівельних матеріалів і металів.

Щоб коректно створити проект споруди і створити фундамент для котеджу або іншої будови, замовнику знадобляться дані по геодезії і геології. Також, у відповідності з сучасними вимогами, можуть знадобитися результати екологічних досліджень. З'ясувати вартість інженерної геології в Кагарлицькому районі можна у фахівців, які проведуть необхідні розрахунки і повідомлять кінцеву вартість робіт та терміни виконання робіт.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения