Навіщо потрібні геологічні вишукування в Києві?


Інженерно-геологічні вишукування спрямовані на захист будови, а також забезпечення його надійності і довговічності. Будь-який капітальний об'єкт має фундамент, заглиблений в грунти. Фахівці до початку спорудження з'ясовують види грунту, а також його геологічні параметри. У будь-якого виду ґрунтів є свій запас міцності. Його перевищення призводить до змін у ґрунтовому шарі і просідання. З'ясовується щільність грунту та інші геологічні параметри досвідченими геологами.

Особливу небезпеку представляє просідання порід, тому вишукування у будівництві в Іванківському районі не обходяться без послуг геологів. Співробітники геологічної компанії з'ясовують властивості ґрунтів і розробляють геологічні заходи щодо їх зміцнення. Просідання порід найчастіше буває нерівномірним, так як різні види грунту реагують на вплив зовнішніх чинників по-різному. Нерівномірне просідання призводить до порушення цілісності основи будівлі, і провокує аварійні ситуації. На стінах будівлі, як і на асфальтовому покритті біля нього, виникають тріщини. Тому, щоб убезпечити фундамент для котеджу або іншої будови необхідно скористатися послугами кваліфікованих геологів.

З'ясувати геологія вартість можна до початку здійснення геологічних вишукувань. Це питання вирішується на підготовчому етапі, коли співробітники геологічної компанії розробляють план досліджень, а також розраховують кількість свердловин для геологічних вишукувань. Залежить їх чисельність від площі майбутньої будівлі і від специфіки геологічної будови наділу землі. Також ціна геології залежить від обсягів лабораторних дослідів. Просідання порід може бути викликано їх підтопленням. Обводнення масиву виникає під впливом природних і техногенних факторів, тому геологічні вишукування геології спрямовані на прогноз їх зміни в часі. Підтоплення може відбуватися з кількох причин:

 1. Підйом рівня ґрунтових вод.
 2. Витоки з комунікаційних систем.
 3. Значний обсяг дощових і талих вод.
 4. Недоліки в розрахунку зливової системи.

Виконані дослідження геології дозволять з'ясувати, як грунти деформуються при замочуванні. Якщо зміни досягають значних відміток, то варто передбачити захисні заходи, які допоможуть убезпечити ґрунтову товщу від підтоплення, а споруду від просідання. Тому геологія Київ має визначатися досвідченими фахівцями, які можуть правильно інтерпретувати розраховані геологічні дані та видати потрібні роз'яснення. Для отримання точних відомостей повинна бути коректно розрахована глибина свердловин для геологічних досліджень, проведено лабораторні досліди над пробами порід. Детальне вивчення території включає в себе не тільки інженерну геологію, але і ряд інших робіт:

 1. Вивчення водонасичених горизонтів.
 2. Геодезична зйомка.
 3. Екологічні вишукування.
 4. Винесення меж на місцевість і т. д.

Створення техдокументації


При розрахунку вартості геології ділянки враховується не тільки виконання польових і лабораторних досліджень, під час яких визначається хімічний склад грунту, але і складання заключного геологічного звіту. Всі матеріали, які входять в нього можуть бути передані в державні інстанції. Однак для цього геологічна фірма повинна мати ліцензію. У звіт внесені дані про стан ґрунтової основи, його властивості, свердловинах, їх місцезнаходження. Фіксують фахівці і результати дослідів і досліджень:

 1. Тип порід.
 2. Щільність грунту.
 3. Властивості кожного інженерно-геологічного елемента.
 4. Хімічний аналіз грунту.
Матеріали передаються замовнику з роз'ясненнями, а також з переліком вказівок щодо захисних заходів. З'ясувати геології ціну можна за допомогою співробітників, які розрахують вартість геологічної послуги для конкретного об'єкта.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения