Фастів знаходиться на заході Київської області. Тут проживає понад 40000 осіб. Працюють підприємства легкої і сільськогосподарської промисловості. Існує постійна потреба в будівництві нових комплексів, котеджів, будівель інфраструктури. Перед зведенням нових споруд вимагає вивчення видів ґрунту і ґрунтових вод під підставою будівлі. Якщо такі інженерно-геологічні вишукування провести заздалегідь, можна переконатися в рентабельності будівництва ще до здійснення покупки.

Особливості геології Фастівського району, і як вони впливають на вартість робіт

Ціна геології Фастівського району залежить від складності геологічної будови ділянки. Місцевість розташована на Українському кристалічному щиті. Корінні породи, в основному граніти, виходять близько до поверхні землі. Над ними лежить пісок. Саме цей шар 10-15 метрів глибиною, будуть досліджувати геологи для з'ясування величини навантаження, яку він здатний витримати. Відомо, що сарай і багатоповерховий будинок тиснуть на грунт не з однаковою силою. Для сараю потрібна одна потужність фундаменту, для будинку основа повинна бути набагато могутнішою. Розрахунок цього важливого значення дадуть інженери-геологи, коли вивчать види ґрунтів, щільність ґрунту. Піски Фастівського району – слабкі грунти, здатні витримати невеликі навантаження. Там, де їх шар великий – це проблема для будівництва. Таку ж проблему складає зведення споруд на берегах річок Ірпінь, Упави, Калинівки. Будівлі можуть зсуватися, в стінах з'являться тріщини. Ціна інженерної геології на таких ділянках зросте. Однак, в цілому, геологія Фастівського району не має особливої складності. На вишукування у будівництві більшої частини території не буде потрібно особливих затрат. Тут досить невелика кількість свердловин для геологічних вишукувань.

Геологія вартість: як на неї впливає склад інженерно-геологічних вишукувань?

Основний етап вивчення місцевості Фастівського району – буріння свердловин, відбір зразків. Чим більше територія ділянки або розмір будівлі, тим більша кількість свердловин потрібна, і тим вище ціна на вишукування геології. Глибина свердловин для геологічних вишукувань у Фастівському районі не перевищує 15 метрів. Керн і воду відправляють у лабораторію. Там проводять хімічний аналіз грунту і підземних вод. Вивчають склад і властивості, здатність змінюватися при розморожуванні, водонасиченні, дифузії. Обчислюються різні коефіцієнти. Отримані дані застосовують для розрахунків потужності фундаменту для котеджу або іншої споруди. Ціна інженерно-геологічних вишукувань істотно підвищується, якщо потрібно досліджувати хімічний склад техногенного грунту.

Інженерно-геологічні вишукування завершуються розрахунками та рекомендаціями. Складні - вимагають додаткових витрат при використанні програм в тривимірному або двомірному просторі. Ціна інженерної геології в такому разі зростає.

Як вплине вибір виконавця робіт на ціну геології?

Геологія Фастівський може бути проведена як приватними, так і державними підприємствами. Головне, щоб була ліцензія на виконання робіт. Замовник повинен звернути увагу на наступні аспекти:

  1. Термін роботи фірми. Чим довше надаються послуги, тим більше досвід проведення геологічних вишукувань у Фастівському районі, тим краще якість.
  2. Відгуки замовників. Підприємства збирають відгуки про свою діяльність на власному сайті. Там же можна ознайомитися з ціною геології.
  3. На проведення досліджень геології повинен складатися договір. Він має перелік робіт і умови виконання, гарантує якість. Геологія вартість вказується за кожний вид послуг.
  4. Що далі ділянка будівництва від офісу компанії, тим вище ціна геології Фастівського району.
Ціна геології у Фастівському районі у приватних великих фірмах обходиться замовникові дорожче. Це пов'язано з тим, що є можливість використовувати більш новий, сучасний інструмент та обладнання, працювати швидко і якісно.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения