На місцевості, де прокладені комунікації, для вишукувань геології потрібні узгодження. Перш, ніж що-небудь побудувати, треба це спроектувати. Вихідні дані надасть геологія Київ. Вишукування у будівництві починаються з геодезії - з топоплана. Він може матися на ділянку, тоді його актуальність перевіряється рекогносцировкою. Проходження під землею мереж координується з експлуатуючими відомствами для здійсненності виконання геології. Геології ціна включає вартість погоджень.


Обґрунтованість виконання зондування для з'ясування властивостей шарів


Для геології Бориспільського району характерний розвиток під ґрунтовим шаром піщаних відкладень. Піски поширені різних фракцій. Визначити коефіцієнт пористості, за значенням якого можна встановити інші параметри, можна, застосувавши статичне зондування. Ці роботи дозволяють встановити щільність ґрунту для супіщаних різниць, відбирати зразки непорушеної структури з яких важко.


Які види робіт входять в ціну геології?


У список робіт, що виконуються компанією, включені:

  • дослідження геології;
  • вивчення ґрунтів;
  • екологічні вишукування.


Хто встановлює види грунту?


Грунт - дуже цінний (а от в якості підстави не годиться). Його знімають з ділянки будівництва. Як він буде використаний надалі, залежить від того, які встановлені види грунту. Рекомендації ґрунтознавця наводяться у звіті з геології. Чималий інтерес представляє хімічний склад грунту. При високому вмісті важких металів сільгосп продукцію вирощувати не варто.


Екологія для працюючих промпідприємств


Відповідно до фактору, який потрібно спостерігати, виконується наступне:

  • для відстеження забруднення внаслідок просочування в підземні води неприпустимих елементів обладнується спостережна мережа для періодичного відбору води і з'ясування її хімскладу (геології ціна в даному випадку включає вивчення геології і гідрогеології майданчика, обладнання свердловин, взяття проб і хіманализ);
  • для спостереження за забрудненною площею беруться зразки на хімічний аналіз грунту.

Виконані по району інженерно-геологічні вишукування


Геологія для будинку


На володінні, що знаходиться у Вишеньках, були зроблені наступні роботи по геології:

  • вивчення архівних відомостей;
  • рекогносцировка місцевості;
  • проходка свердловин кількість свердловин для геологічних вишукувань призначено три, завглибшки вісім метрів;
  • геологія вартість включала проведення дослідів у лабораторії з відібраних зразків для встановлення фізичних властивостей;
  • складання звіту.

Замовник отримав топографо-геодезичний план землеволодіння із нанесеними місцями буріння і розрізи з відображенням елементів залягання. В звіті наведена таблиця показників властивостей ґрунтів і дано прогноз зміни геології. Щільність ґрунту для пісків прийнята 2.66 г/см3. Так як ділянка класифікована як потенційно подтоплююча, дана рекомендація - підвали не робити. Будувати рекомендовано на палях.

Геологія для котеджу

У Великій Олександрівці для вивчення геології пробурено 3 свердловини. Невелика глибина свердловин для геологічних вишукувань обумовлена передбачуваним навантаженням. Фундамент для котеджу рекомендований - стрічки на подушці або висячі гвинтові палі.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения