ТОВ Геотоп

Геологія та геодезія в Києві

050-932-73-39
kiev@geotop.ua

Незважаючи на актуальність такої послуги, як будівельні дослідження в Бородянському районі, не всі забудовники усвідомлюють, наскільки велику роль відіграють подібні заходи у створенні капітального та безпечного будівельного об’єкта. Геодезія − це комплексні заходи, вироблені в послідовності, встановленій нормами будівництва. Головною метою, яку допомагає досягти геодезія ділянки, вважається докладне і ретельне вивчення місцевості і виконання спецвимірів (використовується геодезичне обладнання) всіх висот і кутів ділянки, де в подальшому будуть виконані будівельні роботи.


У разі своєчасної реалізації, геодезія ціна якої прийнятна дозволяє отримати повний обсяг необхідної високоточною інформації, яка стане базовою для складання проектної документації і різних ландшафтних дизайнів. Всі відомості, кваліфікований інженер-геодезист або маркшейдер обробляє на спеціальному комп'ютерному забезпеченні, та відображає у підсумковому технічному висновку у вигляді схем і креслень. Згідно з умовами договору, техзвіт можна виконати як у тривимірному цифровому форматі, так і в графічному.


В яких випадках потрібні будівельні вишукування в столиці?


Геодезія потрібна при будівництві багатоповерхового будинку, невеликого приватного котеджу, промислової будівлі, прокладання комунікаційних мереж та реалізації оригінальних ідей при ландшафтному дизайні. Здійснена на передпроектному етапі, у точній відповідності з вимогами СНиП, геодезія допоможе з'ясувати характер рельєфу і оптимальне місце на ділянці для визначення «плями забудови» для конкретної конструкції. Сучасні геодезичні роботи також нададуть повні відомості для реалізації завдань при ландшафтному дизайні та благоустрої території.


Завдання, види геодезії і особливості


Професійна геодезія має основну задачу: провести зйомку місцевості, під час якої застосовують геодезичне обладнання, яке дозволяє отримати точні дані.


Така послуга, як геодезія картографія передбачає такі стадії робіт:


  • підготовча (отримується техзавдання, виконується планування робіт, вивчаються архівні матеріали, та отримується дозвіл на виконання зйомки);
  • комплексна польова геодезія: топографічні вишукування у будівництві, межування наділу, розбивка осей і винесення меж земельної ділянки в натуру;
  • гамеральный етап передбачає офісні геодезичні роботи спрямовані на обробку і перевірку всіх підсумкових відомостей).

Не менш затребуваний геодезичний контроль, що дозволяє оперативно вирішувати поточні завдання. А геодезія підземних об'єктів, при реалізації яких маркшейдер проводить детальне дослідження зрушення земної площині − послуга, необхідна при зведенні підземних споруд та прокладання комунікацій.


Яка вартість геодезичних робіт для спорудження об'єктів?


Ціна такої послуги, як геодезія, залежить від того, проведена геодезія комплексно або її окремі види, до яких належать:


  • топозйомка (масштаб залежить від вимог, зазначених в технічному завданні);
  • повний геодезичний супровід;
  • перенесення точок висот на дно котловану.
  • кадастрові роботи;
  • допомога в узгодженні документації та отримання дозволів контролюючих служб;
  • виконавчі зйомки.

У будь-якому випадку, геодезія коштує зовсім небагато в співвідношенні із загальними витратами на зведення будь-якого виду конструкцій. До того ж, геодезія не може бути проігнорована: висновок фахівців і геопідоснова, отримана в результаті топографічної зйомки, є обов'язковими документами для отримання офіційних дозволів на старт будівельних робіт.

Важливо: геодезія вимагає точності! Тому, при виборі фірми, звертайте увагу на наявність ліцензії та відповідних допусків. Тільки грамотно складена геодезична документація  дозволить забудовнику досягти поставлених завдань без тимчасових затримок і незапланованих фінансових витрат.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения