На земній поверхні не буває абсолютно рівних ділянок: кожна місцевість має індивідуальний рельєф, що слід враховувати при будь-якому будівництві. У зв'язку з цим, напередодні проектних робіт, повинна бути здійснена геодезія ціна якої демократична і доступна кожному забудовнику, який має намір звести будинок, багатоповерхову конструкцію або автодорогу.


Професійно реалізована, геодезія в Києві дозволить визначити такий важливий параметр, як характер ландшафту земельної ділянки. Це необхідно для капітального будівництва в Бориспільському районі. При замовленні такої послуги, як геодезія, професійний інженер-геодезист або маркшейдер, що має багаторічний досвід в сфері цих робіт, виконує спеціальні вишукування у будівництві, шляхом вимірювань усіх кутів і висот точок.


Геодезія: як замовити будівельні вишукування у Бориспільському районі?


Сучасні геодезичні роботи будуть здійснені на обраній під забудову ділянці землі, після отримання спеціальних дозволів. Для цього, в профільну компанію, яка буде виконувати будівельні вишукування, забудовнику слід надати такі матеріали:

  • складене спільно з проектувальниками технічне завдання із зазначенням вимог, цілей, які повинні вирішити дослідження, масштабу зйомки і підсумкових документів;
  • архівну документацію (якщо геодезія ділянки вже проводилася);
  • документи, що підтверджують право власності.

Комплексна геодезія буде виконана виключно після надання всієї перерахованої вище документації, підписання договору, складання кошторису та узгодження програми робіт із замовником.


Професійна геодезія і картографія: завдання і цілі


Невірно вважати, що геодезія потрібна тільки при будівництві. Не менш важливо провести топозйомку і геодезичний моніторинг при реконструкційних роботах і перед ліквідацією будівель. Будь-які геодезичні роботи зобов'язують застосовувати високоточне геодезичне обладнання: тахеометри, нівеліри, цифрові приймачі та ін.


Документи, отримані в результаті картографічних і геозаходів, є базовими для виконання різних геоботанічних робіт, вивчення геообставин, інвентаризації земель, раціонального використання територій, опису розташування і встановлення меж об'єктів землеустрою на місцевості.


Геодезія покликана вирішувати такі завдання:


  • Планування і побудова геомереж.
  • Винесення об'єктів на місцевість.
  • Заходи з благоустрою.
  • Складання великомасштабних планів для виконання проектної документації.
  • Геодезичні зйомки фасадів, окремих конструктивних елементів на різних етапах будівництва.
  • Встановлення наявності підземних споруд та інженерно-комунікаційних мереж на земельній ділянці.
  • Геомоніторинг на фінальній стадії зведення будівництва, спостереження за осіданнями.

Найбільш затребувані такі види геодезії як геодезичні вишукування, геодезичні заходи та геодезичне забезпечення, а також виконавчі геозйомки. Підсумкові дані, отримані після того, як геодезія ділянки завершена, позначені в техдокументації, яка надається проектувальникам в електронному та друкованому форматах (при підготовці звіту використовуються креслярські, геодезичні та математичні програми).


Вибір компанії і вартість геодезичних робіт для будівництва


Вибір спеціалізованої компанії, для якої геодезія − справа відповідальна і звична, слід здійснювати уважно. Важливо, щоб компанія мала необхідні документи: ліцензію та дозволи на проведення такої послуги, як геодезія. Також, на якість надання послуг може вплинути наявність власного геодезичного обладнання та лабораторії. Варто пам'ятати, що від точності отриманих відомостей залежить подальша доля всієї будови: геодезія ділянки помилок не допускає. Все це є в нашій компанії ТОВ “Геотоп”.


На вартість такої послуги, як геодезія, може вплинути необхідний обсяг геодезичних робіт, необхідна кількість працівників (геодезистів, маркшейдерів), які будуть виконувати дослідження.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения