Короткий перелік надаваних послуг

Фірмою ТОВ "Геотоп" пропонуються такі види розробок:

  1. Геологія для проекту.
  2. Висновки ґрунтознавця.
  3. Огляд котловану (геологія на будівництві).
  4. Екологічні вишукування.

Передпроектна геологія


Інженери компанії якісно виконають геологію. Дослідження геології припускають проходку свердловин і досліди в лабораторії. При прокладанні мереж геологія включає хімічний аналіз грунту. Після розгляду інформації з архіву пишеться програма, що містить обсяги, і розраховується кошторис. Геології ціна в доступній формі є на нашому сайті. Клієнти можуть скористатися комплексною послугою. При комплексних дослідженнях геологія вартість істотно нижче, ніж при замовленні послуг геодезії і геології окремо.


Висновок ґрунтознавця


Ґрунтознавець встановлює доцільність зняття ґрунтового покриву при зведенні багатоквартирних будинків, а також визначає родючість ґрунту на наділах. Вивчення родючого шару полягає в наступному:

  • встановлюються види грунту;
  • з'ясовується потужність родючого шару;
  • визначається хімсклад;
  • видаються рекомендації по використанню знятого грунту.

Хімічний склад грунту з'ясовується при дослідженні ґрунтового покриву з метою підвищення його родючості на земельних ділянках. Визначаються рН і уміщення гумусу. Окремі види грунту вимагають відповідних агротехнічних заходів при обробці з метою підвищення врожайності. Рекомендації ґрунтознавця допоможуть визначитися з їх вибором.

Вишукування в будівництві при зведенні фундаментів на природних шарах


Фахівці компанії приїдуть на об'єкт, щоб з'ясувати стан котловану після проморозки. Будівельники отримають висновок про те, чи допустимо продовження залиття фундаменту на цих грунтах. При підготовці основи на ділянках розвитку просадних відкладень (трамбування) вишукування у будівництві полягають у відборі кілець для контролю досягнення показника щільності ґрунту заданому значенню.

Кілька прикладів завершених геологічних вишукувань в Києві для зведення індивідуальних житлових будинків по області


Обсяги вишукувань під котедж у Києво-Святошинському районі


Геології ціна включала вартість буріння трьох свердловин глибиною від шести до семи метрів, лабораторних дослідів по визначенню характеристик виділених шарів. Глибина свердловин для геологічних вишукувань була призначена, виходячи з невеликих передбачуваних навантажень на фундамент. При проходці був розкритий водоносний горизонт. Територія класифікована як потенційно підтоплююча, тому створення підвалів не доцільно.


Дослідження геології у Вишгородському районі


При проектуванні котеджу в селі Жукин для вивчення розрізу кількість свердловин для геологічних вишукувань склало 4 свердловин глибиною по 6 м. Підземні води не розкриті, місцевість класифікована як не подтоплююча. За результатами буріння і даними лабораторії побудовано розрізи. Фундамент для котеджу рекомендований монолітний стрічковий на підготовленій основі.


Особливості вивчення грунтів у Богуславському районі


Наявність просадочної товщі в розрізі


Для геології в межах Богуславського району характерний розвиток ґрунтів, які дають осідання у разі, якщо вони піддаються замочуванню. Величина її може коливатися в значних межах. Неминучість визначення особливостей цих відкладень підвищує вартість геологічних досліджень.

Які параметри просадочної товщі повинні фігурувати в звіті по геології? Визначається величина відносного просідання при замочуванні під тиском. Крім того обчислюються щільність грунту та інші характеристики. Значення модуля деформації вказується в природному стані і водонасиченому.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения