Геодезичні роботи в парковій зоні


Силами співробітників фірми проведена топографічна зйомка скверу «Совки» в Києві. Виконана подеревная зйомка. Підготовлені матеріали послужили відмінною основою для створення проекту ландшафтного дизайну. Сквер перетворився.


Топографічна зйомка та будівельні вишукування на території Бориспільського аеропорту


Бориспільський аеропорт - великий об'єкт. При проведенні даних робіт важливе значення мали точність і швидкість. Була виконана топозйомка території аеропорту, проводилися топогеодезичні роботи при спорудженні терміналу. Завдяки застосуванню сучасного високоточного геодезичного обладнання роботи заслужили високу оцінку.


Топозйомка і винесення меж для будівництва індивідуальних житлових будинків в різних районах Київської області


Клієнтами фірми є індивідуальні забудовники з усіх куточків області. Будівництво власного будинку - важливий крок. І добре бачити, як просуваються без затримок роботи. Комплексні роботи були зроблені в наступних населених пунктах:

 • смт. Бабинці (Бородянський район);
 • село Жукин (Вишгородський район);
 • село Рожни (Броварський район);
 • село Петрушки (Києво-Святошинський район);
 • селище Козин (Обухівський район).

Геодезичні роботи включали виконання топогеодезичної зйомки та винесення меж, при виконанні геології здійснювалося винесення і прив'язка свердловин, роботи з визначення позначок гирл. Геодезія ціна при замовленні в Богуславському районі геодезичних послуг окремо становить:

 • винесення меж - 2000 грн;
 • топографічна зйомка - 2100 грн.

Вартість геодезичних робіт при виробництві комплексних досліджень знижується.


Види геодезії, пропоновані до виконання в Богуславському районі


Топогеодезична зйомка місцевості

Топозйомка виконується за допомогою геодезичного обладнання - тахеометра і приладів GPS. Можливе проведення лазерної зйомки. За результатами знімальних робіт викреслюються топографічні плани, будуються тривимірні моделі.


Аерофотозйомка з безпілотника


Результати аерофотозйомки дають:

 • фотоплан місцевості;
 • ортофотоплан;
 • векторну карту;
 • ситуаційний план;
 • відеозйомку маршруту.

Фотографування з повітря активно застосовується для обстеження газопроводів і ліній електропередачі.


Побудова карт - область геодезії (картографія)


Карти складаються у масштабі дрібніше 1:10000. Охоплюючи значні за площею території, карти дають інформацію, що дозволяє скласти певну думку про значну ділянці земної поверхні. За бажанням замовника може бути виготовлена будь-яка тематична карта.


Будівельні вишукування для капремонту, реконструкції та будівництва

Фірмою виконується технічне обстеження будівель. Висновки, зроблені експертом, лягають в основу проектів капітального ремонту або реконструкції. Вони можуть бути використані для оцінки вартості об'єкта. Виконується теплоаудит будівель для теплосанації. Прилади, що використовуються геодезистами, відрізняються високою чутливістю і дають повне уявлення про місця втрат тепла в будинку. Великий спектр послуг пропонується в області вишукувань у будівництві новобудов. При укладанні договору на повний геодезичний супровід інженерна, геодезія охоплює весь комплекс геодезичних робіт від початку будівництва і до фінальної виконавчої зйомки. При необхідності ведеться моніторинг деформацій.


Маркшейдерські роботи на родовищах


Розвідку та розробку родовища корисних копалин супроводжує робота маркшейдера. Гірничий інженер складає плани поверхні і гірничих виробок, оконтурює тіло корисних копалин, стежить за його якістю, з'ясовує властивості вміщуючих порід. Маркшейдер стежить за просуванням розробок і веде графічну документацію. Фахівці фірми виконають роботи на родовищах.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения