Робота на родовищах

Пропонуємо послуги гірничого інженера як на родовищах будівельного піску та гранітів для виробництва щебеню, так і на тих, що знаходяться на стадії попереднього вивчення. Маркшейдер фірми виконає роботи:

  • топографічну зйомку;
  • визначить запаси корисних копалин;
  • візьме участь у проектно-вишукувальних роботах.

Під час розробки буде вести гірську графічну документацію, уточнювати форму тіла корисних копалин і їх якість. Необхідне для виконання робіт геодезичне обладнання є в наявності.


Геодезія для промислових підприємств


Для промпідприємств Білоцерківського району пропонуються:

  • нівелювання підкранових колій;
  • планово-висотна зйомка;
  • вивіряння устаткування при монтажі;
  • підрахунок запасів сировини на складах.

Можливе укладання договору на постійне проведення робіт.


Проектування індивідуальних житлових будинків в Київській області

Геодезичні роботи для будівництва індивідуальних будинків виконані в Обухівському районі (селище Козин), Броварському районі (село Рожни), Києво-Святошинському районі (село Петрушки), Вишгородському районі (село Жукин), Бородянському районі (смт. Бабинці). Було проведено винесення меж для встановлення місцезнаходження ділянки і топогеодезичної зйомки. При виконанні геодезії використане сучасне геодезичне обладнання, що забезпечило високу якість робіт. Під час виробництва геології для проекту геодезисти фірми зробили винесення свердловин і визначили позначки їх основ. За результатами робіт складені топографічні плани, які представляють ситуацію майданчиків і рельєф. Відображено проходження комунікацій. Геодезія ціна аналогічних робіт в Білоцерківському районі становить:

  • винесення меж - 1900 грн;
  • топозйомка - 2000 грн.

При замовленні комплексної послуги (з геологією) вартість геодезичних робіт знижується.


Картографія


Геодезія картографія виконується компанією на високому рівні. Карта являє собою графічний матеріал, що охоплює значну площу. Оглядовий, що містить потрібну інформацію, матеріал є вагомою підставою для вивчення загальної ситуації. Часом саме карта може допомогти прийняти правильне рішення про інвестиції, адміністративних діях або сільськогосподарських заходах.

Топографія

Побудова топографічних планів є невід'ємною частиною будівельних вишукувань. Топозйомка проводиться наземними методами в заданому масштабі. Плани п'ятисотого і тисячного масштабів відображають точне проходження комунікацій. Можуть виконуватися трасопошукові роботи.

Аерофотозйомка

Виконання фотозйомки з безпілотних літальних апаратів набуває все більшу популярність завдяки широким можливостям застосування, невисокій вартості робіт і швидкому отриманню результату.

Інженерна геодезія

Вишукування у будівництві починаються з моменту з'ясування можливості проектування і деколи навіть не закінчуються із закінченням зведення об'єкта, так як складний об'єкт може зажадати спостережень за опадами. Будівельні дослідження передбачають проведення разбивок, винесення осей і виконавчих зйомок.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения