ТОВ Геотоп

Геологія та геодезія в Києві

050-932-73-39
kiev@geotop.ua

Як розподіляється діяльність за видами геодезії

Геодезія потрібна на суші, на морі і в космосі. Крок за кроком геодезія освоює все нові області і дає людству знання, що дозволяють вирішувати все більш значні завдання. Геодезія і картографія шляхом побудови різних карт дає можливість охоплювати поглядом великі території і зчитувати потрібну інформацію. Дані геодезичної астрономії і супутникової геодезії використовуються при розповсюдженні на всю територію країни єдиної координатної системи. Навряд чи хоч одне значне будівництво було б реалізовано без застосування інженерної геодезії.


Маркшейдерія - підземна геодезія


Освоєння родовища відбувається при активній участі маркшейдера. Ще на попередньому етапі гірничий інженер будує топоплани місця майбутніх розробок, підраховує запаси. Всебічне вивчення тіла корисної копалини, вмісту в ньому корисних і шкідливих складових та відображення матеріалів в графічному вигляді - обов'язки гірничого інженера. Для виконання натурних вимірювань маркшейдер застосовує геодезичне обладнання. З використанням комп'ютерних програм робить геометричні побудови.


Які геодезичні роботи пропонує до виконання фірма ТОВ "Геотоп" в Баришівському районі

У Баришівському районі фахівцями компанії пропонується:

 • виробництво топозйомки;
 • визначення точних меж наділу;
 • аерофотозйомка місцевості;
 • встановлення фактичної площі полів за допомогою безпілотного літального апарату;
 • моніторинг ЛЕП із застосуванням апарата;
 • інженерна геодезія при виконанні будівельних вишукувань.

Будівництво та геодезія

Вишукування у будівництві починаються зі створення геодезичної опори і побудови топоплана. Винесення кутових точок дозволяє точно позначити межі ділянки. Будівельні вишукування включають:

 • винесення осей фундаменту;
 • винесення осей будівлі і розбивку елементів;
 • перенесення проектних позначок;
 • виконавчі зйомки, що виконуються на різних етапах;
 • спостереження за деформаціями.

Високоточне геодезичне обладнання дає швидкий результат.


Проектування індивідуальних будинків


Створення проекту передують дослідження, які дають вихідні матеріали - топоплан і геологію. Фірма працює по всій області. Геодезія починається з винесення меж, що дозволяє визначитися з місцезнаходженням ділянки. Геодезія ціна включає роботи по закріпленню довгострокових межових знаків. В селі Рожни Броварського району, селищі Козин Обухівського району, в селі Петрушки Києво-Святошинського району, селі Жукин Вишгородського району для спорудження індивідуальних житлових будинків виконана топозйомка. Викреслені плани дали вичерпне уявлення про те, де знаходиться майданчик, які споруди на нйому є, який його рельєф, де проходять комунікації. Під час виконання геології геодезисти виносили намічені свердловини і давали позначки гирл. Вартість геодезичних робіт у складі комплексних робіт нижче, ніж при замовленні послуг окремо.

Ваши отзывы и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения