Геодезия и геология в Киеве и Киевской области от сертифицированого исполнителя ООО Геотоп

Портфоліо фірми "Геотоп"

Фірма ТОВ «Геотоп» - переваги нашої організації

Фірма ТОВ «Геотоп» довгий час надає свої послуги в сфері топогеодезичних вишукувань. Наша організація має представництва в багатьох містах України, що дозволяє нам оперативно надавати свої послуги клієнтам. Фірма співпрацює з великими організаціями та приватними особами, виконуючи інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні дослідження. На сайті нашої компанії Ви можете побачити портфоліо, яке допоможе Вам ознайомитися з роботами, виконуваними нашими майстрами. В даний час організація здійснює топогеодезичні вишукування на об'єктах різного рівня складності. Раніше також було виконано значну кількість досліджень, з частиною яких Ви можете ознайомитися детальніше.

Наші рекомендації

Геологія для будівництва елеватора

Геологія для будівництва елеватора

Бригадою фахівців проведені інженерно-геологічні вишукування під будівництво елеватора в Обухові для групи компаній "Новий дім". Загальний обсяг буріння склав 120 метрів. Серед виконаних фахівцями робіт, в ході оцінювання місцевості був виконаний збір та аналіз архівних матеріалів, опис особливостей території. Геологічні вишукування, на основі польових і лабораторних досліджень, дозволили точно, якісно і достовірно вивчити інженерно-геологічні процеси на місцевості. Результатом последущей камеральної обробки отриманих даних став науково-технічний звіт з рекомендаціями, що стосуються особливостей будівництва споруди.

Топозйомка для автозаправки ОККО

Топозйомка для автозаправки ОККО

Співробітники фірми ТОВ «Геотоп» виконували топогеодезичні спостереження для автозаправки ОККО. Слід розуміти, що будівництво заправки завжди здійснюється поблизу з магістралями і дорогами, уздовж яких зазвичай прокладені електрокабелі, трубопроводи та інші комунікації. Перед початком зведення заправки необхідно відвести всі комунікаційні лінії і зробити це можна тільки за допомогою геодезистів. Більшість АЗС створюють за стандартним проектом, тому наші майстри мають значний досвід проведення робіт у таких умовах. Наші майстри проводили зйомку з узгодженням для АЗС. Це означає, що наші фахівці беруть на себе питання підписання отриманого топографічного плану у всіх відповідних інстанціях. Цей процес досить непередбачуваний і може зайняти різну кількість часу, але в будь-якому випадку, ви в результаті отримуєте якісний документ, засвідчений в державних організаціях.

«Узгодження топоплана в тепломережі, енергомережі, водоканалі та інших комунальних службах – досить довга справа, яка займає багато часу. Крім того, це впливає і на швидкість будівництва – адже без цих документів неможливо приступити до будівництва. Тому той факт, що фахівці фірми ТОВ «Геотоп» проводять топозйомку з узгодженням, дуже полегшує працю і прискорює її. Та й результати топозйомки допомогли швидко скласти якісний проект». Краснов Олексій Володимирович, директор АЗС

Знімальні роботи, проведені при будівництві скверу «Совки»

Знімальні роботи, проведені при будівництві скверу «Совки»

Також виконувалися знімальні роботи для скверу «Совки». Топозйомка, яка здійснюється для парків і скверів має ряд особливостей. В першу чергу важливо враховувати, що основними в цьому випадку є природні об'єкти, зокрема, дерева і чагарники, а також водойми, якщо такі є в межах досліджуваного майданчика. Подібні дослідження найчастіше можуть супроводжуватися подеревною або гідрографічною зйомками. У цьому випадку топозйомка також може бути проведена з узгодженням. В даному випадку питання узгоджується з організаціями, які відповідають за озеленення міської території.

«Для того щоб розбити сквер потрібна допомога геодезистів. Ми звернулися до спеціалістів з фірми ТОВ Геотоп», з якими вже не раз співпрацювали. Вони не підвели нас і в цей раз. Топозйомка території була проведена оперативно і з максимальною точністю. Отриманий топоплан ідеально підійшов для роботи ландшафтних дизайнерів і проектувальників, адже розбивка міського скверу – це досить відповідальне завдання. Завдяки їхній допомозі ми впоралися на «відмінно» і сквер вийшов красивим і комфортним!». Костюченко Олег Владиславович, адміністратор скверу

Підрахунок обсягів залишків вугілля на Київській ТЕЦ

Підрахунок обсягів залишився вугілля на Київській ТЕЦ

Крім інших геодезичних вишукувань наші майстри займалися питанням підрахунку обсягів залишків вугілля на Київській ТЕЦ. Всі дослідження проводяться нашими майстрами із застосуванням сучасної апаратури, яка дозволяє отримати точні результати. При підрахунку обсягів застосовувалися спеціальні методики, які дозволили швидко отримати точний результат.

«Підраховувати залишки вугілля завжди досить непросто. Це досить трудомісткий процес. І крім того, враховуючи нинішній економічний стан. Результат повинен бути гранично точним. За допомогою ми звернулися до майстрів фірми ТОВ «Геотоп», так як відгуки про цю компанію вселяли довіру. Результат не змусив себе довго чекати – через невеликий проміжок часу вже було отримано точну відповідь. Для якісної роботи ТЕЦ це дуже важливо, тому що ми дуже вдячні цим майстрам». Джос Денис Олександрович, інженер

Геодезичні роботи, проведені ТОВ «Геотоп» в Бориспільському аеропорту

Геодезичні роботи, проведені ТОВ «Геотоп» в Бориспільському аеропорту

Одним з великих об'єктів, на якому працювали наші співробітники, став Бориспільський аеропорт. Всім відомо, що аеропорт, як і вокзал, є місцем скупчення великої кількості людей. Саме тому всі деталі повинні бути продумані з максимальною точністю. Для цього і потрібні результати топозйомки, яку проводять наші майстри. Втім, при спорудженні терміналу в Бориспільському аеропорту були здійснені і інші види топогеодезичних робіт, які зазвичай здійснюються при зведенні нового об'єкта.

«Допомога геодезистів з фірми ТОВ «Геотоп» була неоціненною. Завдяки скоординованим діям та високому професіоналізму всі роботи були виконані в строк. Крім того, своєчасне проведення КІС допомогло уникнути багатьох неточностей. Незважаючи на те, що термінал - це дуже великий об'єкт, дослідження проводилися дуже оперативно. Хочу подякувати хлопцям за майстерність і якісні результати». Пінчук Павел Володимирович, менеджер

Важливість топогеодезичних  досліджень

Таким чином, можна зробити висновок, що допомога геодезистів необхідна не тільки при будівництві житлових будинків, але і інших інженерних об'єктів, які мають важливе значення для великої кількості людей. Також співробітники фірми ТОВ «Геотоп» виконують інженерно-геологічні вишукування.

Будь ласка оцініть статтю Голосов: 0
Питання і коментарі
Залиште Ваше питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора

Геодезія та геологія для проектів СЕС

Акційні умови вишукувань: винесення меж - БЕЗКОШТОВНО.

25% аванс, 45% після виконання польового етапу досліджень, 30% після видачі результатів. Ціна з ПДВ.

Чому ми? За останні 3 місяці виконані дослідження на 27 об'єктах СЕС. Середній термін виконання робіт склав 3 тижні.

Безкоштовна консультація

Геодезія та геологія для проектів СЕС

«П'ятисотка» території АЗС + БЕЗКОШТОВНО зйомка території радіусом 60 метрів.

Топоплан М1: 2000 з узгодженням + БЕЗКОШТОВНОзйомка території радіусом 200 метрів.