Геодезия и геология в Киеве и Киевской области от сертифицированого исполнителя ООО Геотоп

Картографія в Києві, фірма "Геотоп"

Ми звикли користуватися картами для отримання потрібної інформації. Де знаходиться цікавий для нас об'єкт, як до нього проїхати, що розташоване поблизу - всю цю інформацію сучасна людина читає з карти без труднощів. Робота багатьох служб і підприємств просто неможлива без існування карт. Картографія в Києві покликана забезпечити підрозділи народного господарства якісним картографічним матеріалом.

Історики стверджують, що потреба у створенні карт у людей виникла задовго до створення писемності. Люди показували на примітивних картах різні ділянки землі. Поступово карти удосконалювалися, з'являлися геодезичні прилади для вимірювання параметрів землі. В даний час картографія Київ випускає різноманітну продукцію: це карти для навчальних закладів, настінні карти для офісів, різні карти, які містять довідкову інформацію. Туристи користуються картами для прокладки маршрутів, автомобілісти керуються картами і атласами автомобільних доріг, вибираючи найбільш зручний шлях. Навіть пускаючись у дорогу по залізниці, цікаво заглянути в атлас залізниць та дізнатися які міста розташовані по шляху проходження. В агентствах нерухомості зазвичай висить детальна карта міста для того, щоб можна було краще орієнтуватися при продажу квартир і будинків. А став можливим весь цей достаток картографічного матеріалу завдяки науці картографія.

Картографія Київ включає в себе вивчення, моделювання та відображення розташування в просторі, взаємного зв'язку об'єктів, природних явищ і суспільних. Геодезія і картографія нерозривно пов'язані. Геодезичними методами досліджують поверхню землі і за цими даними будують топографічні карти. Оскільки прилади, які використовують в геодезії, постійно удосконалюються, топографічні карти стають все більш точними. Топографічна карта є основою для створення інших карт різної тематики.

В геології для всебічного вивчення геологічного середовища і застосування цих даних при зведенні різних об'єктів народного господарства будують спеціальні карти. Це геоморфологічна карта, гідрогеологічна, карти залягання різних порід. Будуються такі карти на основі фактичного матеріалу, отриманого при проведенні досліджень. Основними науками, знання з яких застосовують при створенні подібних карт, крім наук геологічного характеру, є геодезія і картографія. Геодезичними методами фіксуються місця проведення геологічних вишукувань, абсолютні відмітки покрівлі і підошви досліджуваного шару та водоносного горизонту та інша інформація. Картографічними методами ця інформація відображається на карті.

Геодезія і картографія допомагають здійснювати свою діяльність екологічним організаціям. Геодезія постачає матеріал для складання екологічної карти, а картографія забезпечує методами зображення. Картографічні роботи знаходять собі застосування при веденні господарської діяльності у великих агропромислових комплексах. Тут без карти полів і ґрунтів не обійтися.

Фірма ТОВ "Геотоп" здійснює картографічні роботи. У штаті компанії працюють досвідчені геодезисти, які кваліфіковано виконають зйомку території будь-якої складності. Геодезичне обладнання застосовується найсучасніше. Інженери камеральної групи готові обробити інформацію, яка цікавить замовника. Картографи складуть карту. Сучасні технології дозволяють створювати цифрові та електронні карти.

Будь ласка оцініть статтю Голосов: 0
Питання і коментарі
Залиште Ваше питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора

Геодезія та геологія для проектів СЕС

Акційні умови вишукувань: винесення меж - БЕЗКОШТОВНО.

25% аванс, 45% після виконання польового етапу досліджень, 30% після видачі результатів. Ціна з ПДВ.

Чому ми? За останні 3 місяці виконані дослідження на 27 об'єктах СЕС. Середній термін виконання робіт склав 3 тижні.

Безкоштовна консультація

Геодезія та геологія для проектів СЕС

«П'ятисотка» території АЗС + БЕЗКОШТОВНО зйомка території радіусом 60 метрів.

Топоплан М1: 2000 з узгодженням + БЕЗКОШТОВНОзйомка території радіусом 200 метрів.