Здійснюємо

інженерно-геологічні вишукування

для будівництва

Геодезичні роботи

від компанії "Геотоп" - запорука Вашого спокою

Геологія і геодезія в Києві та Київській області

Наші полсуги

Ми надаємо широкий спектр послуг з геології та геодезії як для будівельних і промислових організацій, так і для фізичних осіб.

Докладніше

Портфоліо

В даному розділі ви можете ознайомитися з нашим портфоліо. Тут ви можете подивитися роботи наших геологів і геодезистів.

Докладніше

Гарантія

Документацію, яку становить наша компанія, ви можете використовувати при вирішенні спірних питань у суді.

Докладніше

Про компанію

Ми вже більше 17 років надаємо геологічні і геодезичні послуги в Києві і області. У нас працюють тільки сертифіковані спеціалісти.

Докладніше

Достовірна геологія, точна геодезія
в комплексних рішеннях вишукувань для Вас

Відгуки

 

Весь шлях робіт з геодезії від визначення межі ділянки до завершення будівництва будинку з Вами може пройти фірма ТОВ "ГЕОТОП".

Непросто побудувати свій будинок. Від задуму до здійснення заповітної мрії потрібно виконати масу роботи, в тому числі по геодезії. Добре, якщо поруч надійний попутник. А якщо він, до того ж, знає дорогу, по якій треба буде пройти, буде значно легше. Геодезія потрібна постійно. Геодезія необхідна для отримання дозволу на будівництво, виконання геології, будівництва. Фахівці фірми ТОВ "ГЕОТОП", виконуючи щодня свою роботу, яка полягає в наданні послуг з геодезії та виконанні геологічних вишукувань, а також визначенні видів грунту, придбали впевненість професіоналів, які знають, як робити свою справу.

Геодезія - це точність і математичний розрахунок. Сучасна геодезія - це електронні прилади та комп'ютерне забезпечення, вирішуючі завдання геодезії.

Фірмою ТОВ "ГЕОТОП" виконується широкий спектр послуг з геодезії та геології

Фірма ТОВ "ГЕОТОП" виконує різноманітні роботи по геодезії Київ і геології. Це дуже зручно - звертатися в одну фірму за рішенням різних питань. Часом це призводить до зниження цін послуг. Якщо Вами вже намічений порядок дій, консультант фірми підкаже, як об'єднати послуги геодезичних і геологічних вишукувань, щоб отримати знижку.

Геодезія ділянки починається з винесення та закріплення меж. Далі слід виконати на ділянці ще одну роботу по геодезії - топозйомку, і узгодити її для проведення подальших робіт. Геологія київ вивчається при будівництві для наступних цілей:


При будівництві фірма супроводить будівництво від початку до кінця, виконавши всі роботи по геодезії. Винести осі фундаменту, розрахувати обсяг земляних робіт, перенести позначку - це завдання геодезії. Без послуги геодезії виконавча зйомка неможливе завершення робіт.

Як ми працюємо?

Геодезія у районах Київської області

Геологія у районах Київської області