Геодезия и геология в Киеве и Киевской области от сертифицированого исполнителя ООО Геотоп

Геологія геодезія в Києві, фірма "Геотоп"

В наш час геологічні і геодезичні вишукування вельми затребувані, особливо під час проведення будівельних робіт у великих містах або областях. Тому геологія та геодезія Київ вивчаються багатьма компаніями і організаціями. Люди, які в повсякденному житті або по своїм робочим обов'язкам не стикаються з цими дослідженнями, зазвичай досить смутно уявляють собі, в чому ж вони полягають і що собою представляють.

Що ж вивчають ці науки і для вирішення яких питань варто проводити подібні дослідження? Геологія займається вивченням порід, їх складу, властивості і умови утворення. Знаючи геологічну будову ділянки можна передбачити, як поведуться породи при виникненні додаткового навантаження від споруди, при проведенні робіт і т. п. Крім того, завдяки геологічним дослідженням можна передбачити розвиток несприятливих геологічних процесів. Вони можуть виникнути, якщо в межах ділянки або поблизу є схил, розвиваються зсувні процеси чи є в наявності грунтові води. При прояві всіх цих процесів в обов'язковому порядку слід приймати відповідні заходи, щоб вони не прийняли катастрофічний характер і не завдали шкоди людям і розташованим довкола спорудам.

Геологічні вишукування проводяться наступним чином: спочатку фахівці виїжджають на місцевість і аналізують умови ділянки. Після цього визначаються місця, в яких буде проводитися буріння і братися проби. Коли закладається фундамент – геологія вивчається на всю проектну глибину, і навіть трохи глибше. В результаті беруться зразки всіх порід, які залягають на досліджуваній глибині. Відібрані грунти досліджують в лабораторних умовах, з'ясовуючи їх фізико-механічні характеристики і поведінку при дії різних навантажень. Після цього, на руки замовнику видається інформація про стан і склад ґрунтів і про те, які несприятливі процеси там можуть розвинутися з часом. Використовуючи ці дані, набагато простіше складати проект і планувати всі необхідні роботи.

Однак геодезія, геологія повинні вивчатися тільки досвідченими співробітниками, що представляють серйозну організацію. У такому разі спеціалісти мають достатній досвід виконання подібних робіт в різних геологічних умовах і мають свої напрацьовані методики. Фірма «Геотоп» в Києві вже тривалий час надає свої послуги з проведення геологічних, геодезичних та гідрогеологічних досліджень не тільки жителям міста, але й області.

Геодезія ділянки являє собою визначення просторових координат для певних точок, які всі разом складають мережу, і з кожної такої точки виробляються більш детальні вимірювання. За отриманими даними складаються багато важливі документи – державна геодезична мережа, топографічні карти і плани, збирається інформація для кадастру. Але при промисловому або індивідуальному будівництві геодезія в Києві найчастіше проводиться для створення топографічного плану місцевості. На нього зазвичай наносяться дані про стан рельєфу і про всі об'єкти, розташовані у межах досліджуваної території.

Керуючись достовірними даними, отриманими співробітниками нашої фірми в результаті геодезичних та геологічних досліджень, Ви легко зможете скласти якісний проект Вашої майбутньої споруди. І головне, не допустити при цьому виникнення аварійних ситуацій, які могли б виникнути як під час будівництва, так і в процесі експлуатації будівлі.

Будь ласка оцініть статтю Голосов: 0
Питання і коментарі
Залиште Ваше питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора

Геодезія та геологія для проектів СЕС

Акційні умови вишукувань: винесення меж - БЕЗКОШТОВНО.

25% аванс, 45% після виконання польового етапу досліджень, 30% після видачі результатів. Ціна з ПДВ.

Чому ми? За останні 3 місяці виконані дослідження на 27 об'єктах СЕС. Середній термін виконання робіт склав 3 тижні.

Безкоштовна консультація

Геодезія та геологія для проектів СЕС

«П'ятисотка» території АЗС + БЕЗКОШТОВНО зйомка території радіусом 60 метрів.

Топоплан М1: 2000 з узгодженням + БЕЗКОШТОВНОзйомка території радіусом 200 метрів.