Актуальнна ціна на геологію складає 200 грн за метр

Ви захотіли побудувати будинок. З чого почати? Необхідно зробити проект і почати слід з інженерно-геологічних досліджень - геологія Київ. Компанія OOO "Геотоп" виконує геологію в Києві та Київській області.

Геологія Київ

Бригада, що складається з бурового майстра і помбура під керівництвом геолога виїдуть на майданчик для проведення геологічних вишукувань у будівництві. Якщо територія вільна від забудови і дерев, а також від підземних комунікацій, то проблем пробурити свердловини не буде і робота може бути виконана за один день. Наявність високого рівня підземних вод і необхідність бурити свердловини з обсадкою можуть подовжити термін проведення робіт. Якщо під'їздів до передбачуваних місць буріння свердловин немає, то можна використовувати для буріння свердловин мотобур або переносну бурову установку. Глибина свердловин для геологічних вишукувань зазвичай коливається від 8 до 12 метрів. Кількість свердловин для звичайного будинку становить дві-три, іноді при великій площі будинку - чотири.

Геолог виконує рекогносцирувальне обстеження території: дивиться геоморофологію майданчика, наявність річок, озер, струмків поблизу та на майданчику; якщо поряд є будинки, з'ясовує глибину вигрібних ям і підвалів. Увага приділяється також і інженерно-геологічним процесам, які відбуваються на ділянці (заболоченість території, ерозія ґрунтів та інші). Геолог, що знаходиться на об'єкті, уважно стежить за тим, які ґрунти отримують буровики з вибою свердловини. Грунти класифікуються і ретельно описуються в буровому журналі. З технічних свердловин відбираються зразки ґрунту та води. Ретельно упаковані і підписані зразки відправляються в лабораторію, де будуть піддані різним випробуванням. Камеральна група геологів, яка знаходиться в офісі компанії, за результатами польових робіт та лабораторних досліджень ґрунтів складає звіт.

Особливо актуальні інженерно-геологічні вишукування, геологія в Київській області, коли мова йде про будівництво багатоповерхового будинку чи мікрорайону. В такому випадку кількість свердловин для геологічних вишукувань буде більше чотирьох. Будівництво тут теж починається з вивчення геології району. Тільки обсяги робіт тут будуть інші. Інженерно-геологічні роботи починаються з вивчення технічного завдання на виробництво вишукувань. За матеріалами вишукувань минулих років повинен бути складений приблизний розріз досліджуваної ділянки та на підставі характеристик споруджуваної будівлі (споруди) призначений обсяг робіт. Може бути призначено статичне зондування для визначення несучої здатності і довжини паль. Може бути призначений радіоактивний каротаж для уточнення розрізу і визначення фізичних властивостей грунтів. При необхідності призначають випробування ґрунтів прессиометром, штампом або випробування паль. При проектуванні мікрорайону польові і камеральні роботи можуть тривати кілька місяців.

З особливою увагою треба ставитися до лесовидних грунтів, якщо вони присутні в розрізі. Ці грунти характеризуються тим, що при замочуванні під навантаженням вони дають осідання. Існує ціла технологія відбору проб непорушеної структури таких грунтів. Застосовують для відбору просадних грунтів пелюстковий грунтонос. Відбирають з кожного виділеного шару ґрунту таку кількість проб, щоб отримати всі необхідні характеристики для подальших розрахунків фундаменту. За даними польових робіт і лабораторних випробувань пишеться технічний звіт. Звіт повинен містити пояснювальну записку, текстові та графічні програми. Зробивши геологію, у ряді випадків можна значно знизити вартість будівництва.

Геологія Київ, геологія Київська область будуть виконані для Вас компанією"Геотоп"в короткі терміни і з відмінною якістю.


Ваші відгуки та запитання:


Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення