050-932-73-39
Геодезія та геологія у Києві та Київській області від сертифікованого виконавця ТОВ Геотоп

Геологія грунтів

Більшість людей вважає, що проведення геологічних робіт зазвичай доречно тільки в гірничодобувній промисловості, а в повсякденному житті застосовується рідко і не має особливого значення. Однак це не так. Геологія являє собою цілий комплекс наук, які вивчають склад порід, умови їх залягання, процеси, що впливають на утворення окремих мінералів, будова земної кори, етапи її формування, щільність грунту та багато іншого. Всі вони взаємопов'язані між собою і часто, для рішення конкретної задачі, застосовуються методи з різних галузей геології.

Втім, для сучасної людини, що живе у великому місті в основному важлива геологія будівництва, або по-іншому інженерна геологія. Саме ця геологічна дисципліна вивчає процеси взаємодії людини з навколишнім середовищем і з'ясовує результати впливу інженерних споруд на грунти, що потрапляють у зону впливу. Також в її завдання входить розрахунок оптимальних параметрів, при яких будівельні об'єкти і геологічне середовище гармонійно взаємодіють один з одним і не провокують виникнення ситуацій, які можуть призвести до катастрофічних результатів.

Тому фахівці, які здійснюють інженерно-геологічні вишукування, повинні володіти достатніми знаннями для визначення всіх можливих факторів, які можуть представляти небезпеку для людей і сусідніх споруд. Крім того, вони повинні знати і вміти застосовувати на практиці методики, які нейтралізують подібні фактори. Подібні фахівці з ТОВ «Геотоп» в Києві можуть надати Вам інформацію, що цікавить Вас і виконати усі необхідні роботи швидко і якісно.

Для вивчення геології грунту прийнято проводити ряд досліджень, спрямованих на визначення видів грунту, на якому буде зведено фундамент. Залежно від складності умов і обсягів, геологічні роботи можуть дещо змінюватися, але основні етапи при цьому залишаються незмінними. Спочатку фахівці збирають всю наявну інформацію про обрану Вами ділянку. Проаналізувавши її, вибирають місця, в яких буде проводитися буріння для отримання проб ґрунту. Після цього настає етап польових робіт. Виїхавши на місцевість, співробітники нашої компанії детально вивчають місцевість і приступають до проведення бурових робіт. Кількість і глибина забору залежить від складності ділянки і від наявності несприятливих процесів у її межах та поблизу. Тобто, якщо поруч є схил, обрив або річка, кількість проб однозначно буде збільшено, оскільки висока ймовірність того, що при додатковому навантаженні у вигляді нової будівлі, можуть початися негативні геологічні процеси у вигляді зсуву, осипання схилу, підтоплення і т. п. Після отримання всіх необхідних зразків ґрунту і попередньої характеристики, переходять до третього етапу робіт – камерального. В лабораторних умовах проводять дослідження наявних проб, і розраховують всі необхідні характеристики, хімічний склад грунту, а також інші параметри із застосуванням різних методик. Всі отримані дані оформлюються відповідним чином і надаються замовнику.

Грунтуючись на цій інформації, Ви зможете коректно скласти проект майбутнього будівництва, при необхідності, вчасно провести всі необхідні заходи щодо запобігання небезпечних геологічних процесів і т. п.

Співробітники нашої компанії мають великий досвід у вивченні геологія Київської області і проведенні всіх необхідних геологічних, інженерно-геологічних, гідрологічних та геодезичних досліджень. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що вишукування геологічні на вашій ділянці будуть проведені якісно, швидко і за прийнятну для ціну.

Будь ласка оцініть статтю Голосов: 46
Питання і коментарі
12.10.2017
Роман
Доброго дня. Яка ціна проведення дослідження грунтів на залягання глини глибиною до 6 м? Площа близько 2-3 Га. Терміни?
Консультант Геотоп Киев
Доброго дня, Роман! Орієнтовна вартість буріння 15 свердловин до 6 метрів складає 30000 грн. Для підрахунку точної вартості, необхідно розуміти де знаходиться ділянка, а також чи потрібен лабораторний аналіз грунту? Спеціалісти також можуть виконати підрахунок об'ємів земляних робіт з указанням глибини залагяання глини. За детальною консультацією, зверніться за телефоном 050-932-73-39.
05.10.2017
Володимир Васильович
Скажіть будь ласка, а Ви робите аналіз щільності грунту? 
Ми встановлювали металеві опори на фундамент і була трамбовка звичайного чорнозему. 
Це Інженерна конструкція металеві опори лінія електропередач, стоїть окремо 4 фундаменти. Потрібно відібрати 2-3 зразки з одного котловану.
Яка вартість?
Консультант Геотоп Киев
Доброго дня, Володимир Васильович. Орієнтовна вартість проведення вишукувань за 2 зразки з одного котловану складає 4000 грн, за 3 зразки - 4800 грн. У вартість входить виїзд спеціаліста, відбір зразків, лабораторні дослідження показника щільності грунту та видача довідки про грунти. 
31.07.2017
Василь
Дуже дякую Вам за проведення геології для ділянки під приватний будинок у Деснянському районі. З будівництвом і послугою геології зтикаюся вперше. Все хочеться зробити досконало і почати правильно. Тому за рекомендацією товариша звернувся до спеціаліста Вашої компанії. Обслуговування, проведення робіт, техніка - все на дуже високому рівні. Ціна найнижча. Я порівнював :) 
Залиште Ваше питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора

Геодезія та геологія для проектів СЕС

Акційні умови вишукувань: винесення меж - БЕЗКОШТОВНО.

25% аванс, 45% після виконання польового етапу досліджень, 30% після видачі результатів. Ціна з ПДВ.

Чому ми? За останні 3 місяці виконані дослідження на 27 об'єктах СЕС. Середній термін виконання робіт склав 3 тижні.

Безкоштовна консультація

Геодезія та геологія для проектів СЕС

«П'ятисотка» території АЗС + БЕЗКОШТОВНО зйомка території радіусом 60 метрів.

Топоплан М1: 2000 з узгодженням + БЕЗКОШТОВНОзйомка території радіусом 200 метрів.