Актуальна ціна на геологію ділянки складає 200  грн за метр

Поверхня землі є дуже складним, геологічним об'єктом, зі своїми особливостями, на якому зводяться різні будівлі. Ще стародавні римляни займались інженерно-геологічними дослідженнями при будівництві акведуків та інших шедеврів архітектури. Однак, виникнення геології як науки вважається коли М. Лістер, в Лондонському королівському суспільстві, запропонував відзначати на карті грунти і мінерали.

Геологія ділянки Київ

Геологія земельної ділянки та первинне вивчення території потрібні для того, щоб конструкція була максимально надійною. Дана стаття для людей які цікавляться послугою геологія ділянки в Києві. З кожним роком, у Києві прагне все більше людей жити ближче до центру. Тому в столиці, як і в будь-якому іншому мегаполісі, обмежено придатне місце для будівництва, що призводить до того що нечисті на руку будівельні кампанії створюють забудови в непридатних для цього місцях. У розвинених країнах геологічні дослідження є обов'язковими для будь-якої споруди.

Геологія ділянки у Київі починається з геологічної розвідки. На ділянку під будівництво виїжджає бригада геологів, основним завданням яких є визначити склад і якість ґрунтів. Для цього використовується спосіб буріння. Буріння проводитися на місцях найбільшого навантаження на фундамент. Першим етапом є зондування, за яким визначається опір грунту. Другий етап буріння - проба ґрунту, за якими визначається глибина ґрунтових вод і характеристика грунтів, роботи в лабораторії, в якій проводиться хімічний аналіз грунту. Третій етап - камеральні роботи, які включають в себе написання рекомендацій проектувальникам. Найкращим часом для проведення даних заходів є літо і початок осені. Після свого завершення, результати геології ділянки передаються клієнту у вигляді докладного звіту. Кожен повинен усвідомлювати, що геодезія це перший і один з найважливіших етапів у плануванні та подальшому будівництві.

Геологія ділянки у Київі, ціна якого залежить від кількості наданих послуг: виміру земельної ділянки, аналізу і зйомки даної ділянки, аналізу ґрунту. Геологія ділянки ціна якої становить іноді велику сумму, часто відлякують клієнтів. Однак економія на геодезичних дослідженнях "вийде боком", найкраще що вас чекає це ремонт та підсилення фундаменту, яке обійдеться вам удвічі або навіть утричі дорожче, ніж витрати на геологічні дослідження ділянки. Наслідки можуть бути різними, починаючи з заклинювання дверей, лопаються у вікнах шибок, промерзає водопровід, а також при наявності підвалу, може призвести до його заповнення водою внаслідок дій ґрунтових вод і закінчуючи обваленням, просідання фундаменту, деформацією і порушенням цілісності стін. Як наслідок це призводить до надмірно витратного або недостатньо надійного будівництва. В нашій компанії вартість геології ділянки від 4000 грн.

Як один з найбільш розвинутих міст України, Київ зростає все більше не тільки в ширину, але також у висоту і глибину. Як наслідок з плином часу природні умови в столиці були знищені за винятком нечисленних зелених зон. Також були порушені і режими грунтових вод, що в свою чергу призвело до того, що геологічне середовище зі своєю специфікою обернулося в природно-техногенну катастрофу, дію якої важко спрогнозувати. Посилена забудова, реконструкція будівель і освоєння підземного простору призводить до збільшення навантаження на геологічне середовище Києва. Все сказане вище приводить до того, що екологічні вишукування та геологічні дослідження для Києва є обов'язковими при плануванні будівлі незалежно від того, чи ви плануєте побудувати невеликий будинок або величезний заводський комплекс. Економлячи на дослідженнях ви можете заплатити своїм життям.


Ваші відгуки та запитання:


Николай
Приветствую, У меня два вопроса. Работаете Вы с ГП или нет? Если Работаете с ГП, то как заказать консультацию в Березане по геодезии для установки портальных кранов?
Геотоп Киев
Здравствуйте, Николай! Мы предоставляем услуги как частным юридическим, физическим лицам, так и государственным предприятием. Все документы по договору официальны. По вопросу установки и контроля работы портальных кранов, мы можем предоставить полный комплекс изысканий для установки портальных кранов или контроля их эксплуатации. Также мы проверяем безопасность, соответствия параметров колеи, нивелирование подкрановых путей, прочие услуги по обеспечению безопасной работы и установки портового оборудования. Для заказа консультации в Березане, обратитесь по номеру указанному на сайте.

Констянтин
Необхідно перепровірити межі ділянки, виконати топографічну зйомку з відмітками, і геологію одного будинку (2 поверхи). Які терміни виконання??
Геотоп Киев
Доброго дня, Констянтине. Терміни виконання:
1. Винесення меж в натуру - 1 день;
2. Топографічна зйомка - 5-7 днів;
3. Геологія - 3 тижні (за рахунок лабораторних досліджень).

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення