Геодезия и геология в Киеве и Киевской области от сертифицированого исполнителя ООО Геотоп

Геологія ділянки

Поверхня землі є дуже складним, геологічним об'єктом, зі своїми особливостями, на якому зводяться різні будівлі. Ще стародавні римляни займались інженерно-геологічними дослідженнями при будівництві акведуків та інших шедеврів архітектури. Однак, виникнення геології як науки вважається коли М. Лістер, в Лондонському королівському суспільстві, запропонував відзначати на карті грунти і мінерали.

Геологія земельної ділянки та первинне вивчення території потрібні для того, щоб конструкція була максимально надійною. Дана стаття для людей які цікавляться послугою геологія ділянки в Києві. З кожним роком, у Києві прагне все більше людей жити ближче до центру. Тому в столиці, як і в будь-якому іншому мегаполісі, обмежено придатне місце для будівництва, що призводить до того що нечисті на руку будівельні кампанії створюють забудови в непридатних для цього місцях. У розвинених країнах геологічні дослідження є обов'язковими для будь-якої споруди.

Геологія ділянки у Києві починається з геологічної розвідки. На ділянку під будівництво виїжджає бригада геологів, основним завданням яких є визначити склад і якість ґрунтів. Для цього використовується спосіб буріння. Буріння проводитися на місцях найбільшого навантаження на фундамент. Першим етапом є зондування, за яким визначається опір грунту. Другий етап буріння - проба ґрунту, за якими визначається глибина ґрунтових вод і характеристика грунтів, роботи в лабораторії, в якій проводиться хімічний аналіз грунту. Третій етап - камеральні роботи, які включають в себе написання рекомендацій проектувальникам. Найкращим часом для проведення даних заходів є літо і початок осені. Після свого завершення, результати геології ділянки передаються клієнту у вигляді докладного звіту. Кожен повинен усвідомлювати, що геологія це перший і один з найважливіших етапів у плануванні та подальшому будівництві.

Геологія ділянки у Києві, ціна якого залежить від кількості наданих послуг: виміру земельної ділянки, аналізу і зйомки даної ділянки, аналізу ґрунту. Геологія ділянки ціна якої становить іноді велику сумму, часто відлякують клієнтів. Однак економія на геодезичних дослідженнях "вийде боком", найкраще що вас чекає це ремонт та підсилення фундаменту, яке обійдеться вам удвічі або навіть утричі дорожче, ніж витрати на геологічні дослідження ділянки. Наслідки можуть бути різними, починаючи з заклинювання дверей, лопаються у вікнах шибок, промерзає водопровід, а також при наявності підвалу, може призвести до його заповнення водою внаслідок дій ґрунтових вод і закінчуючи обваленням, просідання фундаменту, деформацією і порушенням цілісності стін. Як наслідок це призводить до надмірно витратного або недостатньо надійного будівництва. В нашій компанії вартість геології ділянки від 5000 грн.

Як один з найбільш розвинутих міст України, Київ зростає все більше не тільки в ширину, але також у висоту і глибину. Як наслідок з плином часу природні умови в столиці були знищені за винятком нечисленних зелених зон. Також були порушені і режими грунтових вод, що в свою чергу призвело до того, що геологічне середовище зі своєю специфікою обернулося в природно-техногенну катастрофу, дію якої важко спрогнозувати. Посилена забудова, реконструкція будівель і освоєння підземного простору призводить до збільшення навантаження на геологічне середовище Києва. Все сказане вище приводить до того, що екологічні вишукування та геологічні дослідження для Києва є обов'язковими при плануванні будівлі незалежно від того, чи ви плануєте побудувати невеликий будинок або величезний заводський комплекс. 

Будь ласка оцініть статтю Голосов: 1
Питання і коментарі
29.03.2018
Николай
Приветствую, У меня два вопроса. Работаете Вы с ГП или нет? Если Работаете с ГП, то как заказать консультацию в Березане по геодезии для установки портальных кранов?
Консультант Геотоп Киев
Здравствуйте, Николай! Мы предоставляем услуги как частным юридическим, физическим лицам, так и государственным предприятием. Все документы по договору официальны. По вопросу установки и контроля работы портальных кранов, мы можем предоставить полный комплекс изысканий для установки портальных кранов или контроля их эксплуатации. Также мы проверяем безопасность, соответствия параметров колеи, нивелирование подкрановых путей, прочие услуги по обеспечению безопасной работы и установки портового оборудования. Для заказа консультации в Березане, обратитесь по номеру указанному на сайте.
02.03.2018
Констянтин
Необхідно перепровірити межі ділянки, виконати топографічну зйомку з відмітками, і геологію одного будинку (2 поверхи). Які терміни виконання??
Консультант Геотоп Киев
Доброго дня, Констянтине. Терміни виконання:
1. Винесення меж в натуру - 1 день;
2. Топографічна зйомка - 5-7 днів;
3. Геологія - 3 тижні (за рахунок лабораторних досліджень).
Залиште Ваше питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора

Геодезія та геологія для проектів СЕС

Акційні умови вишукувань: винесення меж - БЕЗКОШТОВНО.

25% аванс, 45% після виконання польового етапу досліджень, 30% після видачі результатів. Ціна з ПДВ.

Чому ми? За останні 3 місяці виконані дослідження на 27 об'єктах СЕС. Середній термін виконання робіт склав 3 тижні.

Безкоштовна консультація

Геодезія та геологія для проектів СЕС

«П'ятисотка» території АЗС + БЕЗКОШТОВНО зйомка території радіусом 60 метрів.

Топоплан М1: 2000 з узгодженням + БЕЗКОШТОВНОзйомка території радіусом 200 метрів.