Геодезия и геология в Киеве и Киевской области от сертифицированого исполнителя ООО Геотоп

Геодезія в Києві

Слово геодезія перекладається з грецької мови як поділ землі. Геодезичні роботи - це дуже великий комплекс процедур, пов'язаних з вимірюванням земної поверхні та отриманням комплексної характеристики ділянки. За допомогою високоточного обладнання, інженери-землевпорядники проводять геодезичні роботи, а всі результати підтверджуються державними документами і вносяться в Державну мережу України. Намальовані на папері контури будівель за допомогою геодезії переносяться в натуру з точністю до міліметрів.

Для будь-яких інженерно-геологічних робіт необхідно, щоб була виконана топографічна зйомка ділянки. Наземна зйомка ділянки здійснюється шляхом виїзду на територію бригади геодезистів у складі двох або більше осіб. За результатами роботи цієї групи в процесі камеральної обробки складається докладний план ділянки. Вимірювання кутів, довжин, відстаней і перевищень дозволяє обчислювати координати, тобто координувати елементи ситуації, готової конструкції, а також спостерігати за різними природними явищами, наприклад, за рухами земної кори. В результаті можна прогнозувати зсувні явища.

Буває, що люди господарюють на своїх дачних ділянках, а межові знаки з часом втрачаються. Точна межа ділянки не має значення. Але настає момент, наприклад, зміна власника ділянки, коли необхідно точно вказати межі ділянки. Тоді роблять винесення меж ділянки в натуру. При визначенні орендної плати земель, які здаються в оренду, також потрібні геодезичні послуги. Для визначення орендної плати необхідно провести нормативно-грошову оцінку земель. Така оцінка земельних ділянок, розташованих у населених пунктах, проводиться раз у 5-7 років.

Проведення геодезичних робіт - це справа професіоналів. Геодезія і картографія тісно пов'язані. Для складання картографиченских матеріалів (топопланів, топографічних схем, викопіювання) геодезисти використовують сучасні прилади: електронні тахеометри і GPS-приймачі. Тахеометри коштують дорого і виконують багато роботи. Тахеометр - геодезичний прилад для вимірювання відстаней, горизонтальних і вертикальних кутів. Тахеометр може приєднуватися до комп'ютера, з'єднуватися з супутником, а також з іншими приладами.

Приступаючи до роботи з тахеометром, слід встановити необхідні конфігурації. Прилад працює в діалоговому режимі. Треба задати одиниці виміру, в яких ми будемо працювати, напрямок координатних осей, а також температуру і тиск, так як вони впливають на точність вимірювань. Можна встановити час автоматичного вимикання приладу і включити функцію "звук", щоб тахеометр подавав звуковий сигнал, коли координати помірені. Є кілька способів орієнтування приладу. Найчастіше користуються методом зворотної засічки.

У тахеометра 1893 точки пам'яті. Дуже зручно працювати в режимі, коли записується в одну адресу з чого вийшли результати (тобто виміряні величини) і в другу адресу обчислені величини. На день роботи такої кількості точок пам'яті вистачає.Це комплексний прилад, який вирішує всі інженерні задачі при будівництві та земельний кадастр.

Ще один сучасний геодезичний прилад, який дозволяє отримати найбільш точні дані про ділянку - комплект GPS-приймачів (обладнання, з'єднане з супутниками і дає чітке розташування конкретної точки). Якщо роботи геодезія Київська область виконуються у відкритому полі, то зйомку можна провести швидко. Завдяки застосуванню сучасної техніки зйомку 1 гектара можна зробити за лічені хвилини. Якщо роботи геодезія Київ проходять на забудованій та засадженій деревами території, то це подовжує терміни проведення робіт.

На підставі даних, отриманих при проведенні польових геодезичних робіт, складаються проекти. Під час камеральних робіт всі отримані в поле дані обробляють, оформляють і порівнюють з вже існуючими даними. Відбувається звірка. В кінці отримані матеріали реєструються в земельному кадастрі та передаються замовнику, або здаються в різні архіви і геофонди.

ТОВ "Геотоп" є лідером по проведенню робіт геодезії у Київі і геодезії у Київській області. Інженерно-геодезичні вишукування, топографічні зйомки різних масштабів, зйомка різних мереж (каналізація, водопровід, телефонний кабель), різні види геодезичних робіт при будівництві, послуги маркшейдера - ось неповний перелік робіт, виконуваних фірмою. Співробітники компанії можуть виконувати різні завдання: від зйомки площею 10 соток і супроводу будівництва невеликого заміського будинку до зйомки території площею 560 га або геодезичного моніторингу великого заводу. Команда фахівців ТОВ "Геотоп" оснащена сучасним обладнанням і кращими з існуючих сучасних технологій для проведення геодезичних робіт і тому справляється з поставленим завданням якісно і в строк.

Геодезія Київ і геодезія Київська область проводяться оперативно і в межах діючих нормативних документів. Виробництво робіт здійснюється в кілька етапів від попереднього визначення обсягів та вартості робіт до укладення договору і видачі результатів у зручному для замовника вигляді (в електронному вигляді або на папері).

Якісне виконання геодезичних робіт компанією ТОВ "Геотоп" - запорука спокою клієнта.

Будь ласка оцініть статтю Голосов: 37
Питання і коментарі
16.11.2019
частное лицо
сколько  стоит акт выноса
Консультант Геотоп Киев
Добрый день! Для расчета стоимости напишите пожалуйста кадастровый номер участка
30.05.2018
Глеб
Добрый день. Меня интересует исполнительная съемка отклонений по вертикали металлоконструкции (7 лестничных клеток и 30 колонн в самом здании, высота колонн 8м,  на каждой по 3 точки). Выполняете ли вы такие работы, если да то какая стоимость и когда сможете приступить
Консультант Геотоп Киев
Добрый день, Глеб. Ориентировочная стоимость работ составляет  20000 грн. Срок выполнения работ - 5-7 дней после выезда на участок. Для уточнения даты выезда и начала работ свяжитесь с нами по телефону указанному на сайте. 
14.11.2017
Кирилл
Здравствуйте. На территории предприятия есть административный и производственный корпус. Необходимо выполнить исполнительную съемку 8 колон и цокольный этаж отметки + 3 колоны вертикальность и цокольный этаж по осям. Общее количество 38 точек. 
Работы необходимо выполнить, чтобы сравнить с исполнительной съемкой, которая была сделана ранее и понять просадку зданий.
Консультант Геотоп Киев
Добрый день, Кирилл. Ориентировочная стоимость выполнения работ составляет 16000 грн. Нашими специалистами будут выполнены измерения с помощью высокоточного геодезического оборудования. Уже через 3-5 дней, будет предоставлен результата выполненной работы, геодезическая документация, для выявления причин отклонений и деформаций. 
02.08.2017
Вадим
Доброго дня! Потрібно дізнатися вартість пятисотки для ділянки загальною площею 0,8 га та інженерно-геологічні роботи зі складанням повного технічного звіту.
Консультант Геотоп Киев
Доброго дня, Вадим! Орієнтовна вартість робіт складає 14000 грн. До вартості включено проведення топографічної зйомки та геологічних вишукувань (буріння 2-х свердловин по 8-10 метрів, лабораторний аналіз грунту). По закінченню робіт Ви отримаєете топографічний план ділянким 1:500 та геологічний звіт. 
Залиште Ваше питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора

Геодезія та геологія для проектів СЕС

Акційні умови вишукувань: винесення меж - БЕЗКОШТОВНО.

25% аванс, 45% після виконання польового етапу досліджень, 30% після видачі результатів. Ціна з ПДВ.

Чому ми? За останні 3 місяці виконані дослідження на 27 об'єктах СЕС. Середній термін виконання робіт склав 3 тижні.

Безкоштовна консультація

Геодезія та геологія для проектів СЕС

«П'ятисотка» території АЗС + БЕЗКОШТОВНО зйомка території радіусом 60 метрів.

Топоплан М1: 2000 з узгодженням + БЕЗКОШТОВНОзйомка території радіусом 200 метрів.