Актуальнна ціна на геодезія ділянки складає від 1500 грн за ділянку

Геодезія - це наука, яка має безліч напрямів. Геодезичні роботи широко використовується в будівництві та проведенні різних операцій із земельною ділянкою. Саме поняття "геологія" передбачає вивчення поверхні Землі, здійснення різних вимірів на ній. Геодезія земельної ділянки може здійснюватися для різних цілей. Грунтуючись на цілі визначається необхідний вид геодезичних робіт, метод їх проведення, а також геодезичне обладнання, яке забезпечить отримання максимально точних даних у тому чи іншому випадку.

Геодезія ділянки Київ

Геодезія земельної ділянки може бути здійснена для детального вивчення території, яка відведена під будівництво, для об'єднання декількох земельних ділянок або розділення одного на кілька, для визначення точних меж території і т. д. Геодезичні роботи діляться на безліч підтипів, серед яких топографічна зйомка, винесення меж в натуру, кадастрова зйомка, виконавча зйомка, розрахунок обсягів земляних мас і інші геодезичні дослідження.

Якщо ви збираєтеся купити ділянку землі, то геодезичні дослідження найкраще провести ще до укладання угоди. В даному випадку - винесення меж ділянки. Це дозволить вам у майбутньому уникнути таких неприємних моментів, як виникнення конфліктів з сусідами через межі суміжних територій. Досить часто зустрічаються ситуації, коли покупець купляє ділянку без попереднього проведення виносу в натуру, а потім виявляється, що паркан або які-небудь об'єкти, придбані разом із земельною ділянкою "залізли" на територію сусіда. Досить великий відсоток таких ситуацій закінчується судовими розглядами. Також винесення меж в натуру необхідно проводити коли загублені або пошкоджені межові знаки.

Геодезія ділянки Київ - це основна діяльність компанії ТОВ "Геотоп". Ми виконуємо роботи не тільки в Києві, але і по всій Київській області. Серед широкого спектра послуг, що надаються компанією ТОВ "Геотоп", найбільш актуальною є топографо-геодезична зйомка, головна мета якої - оформлення топографічного плану. Топозйомка являє собою комплекс робіт, які здійснюються в кілька етапів. Геодезичні прилади дозволяють отримати максимально достовірну інформацію про рельєф місцевості; про всі наземні, надземні і підземні комунікації, що проходять через досліджувану ділянку; про різні елементах, які розташовані на ділянці і багато іншого. Топозйомка буває декількох видів, серед яких найбільш затребуваною є наземна. Вона поділяється на кілька підвидів:

  • тахеометрична. Необхідна для створення генеральних планів, при проектуванні ландшафтного дизайну. Застосовується великий масштаб. При проведенні топографічної зйомки використовується геодезичний прилад - тахеометр;
  • планова. Зйомці підлягають об'єкти, які розміщені на ділянці. На топографічному плані не відображається рельєф місцевості;
  • висотна. Дозволяє визначити вертикальне положення частин конструкцій об'єкта і точок рельєфу;
  • комбінована. Даний вид зйомки об'єднує всі види інших топографічних зйомок.

Геодезія ділянки, ціна якої в нашій компанії від 2000 грн, буде виконана нашими фахівцями якісно і в строк. Завдяки багаторічному досвіду та інноваційним геодезичним приладам всі роботи будуть виконані на найвищому рівні.


Ваші відгуки та запитання:


Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення