Геодезия и геология в Киеве и Киевской области от сертифицированого исполнителя ООО Геотоп

Геодезія ділянки

Геодезія - це наука, яка має безліч напрямків. Геодезичні роботи широко використовується в будівництві та проведенні різних операцій із земельною ділянкою. Саме поняття "геодезія" має на увазі вивчення поверхні Землі, здійснення різних вимірів на ній. Геодезія земельної ділянки може здійснюватися для різних цілей. Грунтуючись на цілі визначається необхідний вид геодезичних робіт, метод їх проведення, а також геодезичне обладнання, яке забезпечить отримання максимально точних даних в тому чи іншому випадку.

Геодезія земельної ділянки може бути здійснена для детального вивчення території під будівництво, для об'єднання декількох земельних ділянок або ж поділу одного на кілька, для визначення точних меж території і т.д. Геодезичні роботи діляться на безліч підтипів, серед яких топографічна зйомка, винос меж в натуру, геодезичні роботи, кадастрова зйомка, виконавча зйомка, розрахунок обсягів земляних мас і інші геодезичні дослідження.

Якщо ви збираєтеся купити ділянку землі, то геодезичні дослідження найкраще провести ще до укладання угоди. В даному випадку - винос меж ділянки. Це дозволить вам в майбутньому уникнути таких неприємних моментів, як виникнення конфліктів з сусідами через кордонів суміжних територій. Досить часто зустрічаються ситуації, коли покупець купує ділянку без попереднього проведення виносу в натуру, а потім виявляється, що паркан або будь-які об'єкти, придбані разом із земельною ділянкою "залізли" на територію сусіда. Досить великий відсоток таких ситуацій закінчується судовими розглядами. Також винос меж в натуру необхідно проводити коли загублені або пошкоджені межові знаки.

Геодезія ділянки в Києві - це основна діяльність компанії ТОВ "Геотоп". Ми виконуємо роботи не тільки в Києві, а й по всій Київській області. Серед широкого спектру послуг, що надаються компанією ТОВ "Геотоп", найбільш актуальною є топографо-геодезична зйомка, головна мета якої - оформлення топографічного плану. Топозйомка являє собою комплекс робіт, які здійснюються в кілька етапів. Спеціальніе геодезичні прилади дозволяють отримати максимально достовірну інформацію про рельєф місцевості; про всіх наземних, надземних і підземних комунікаціях, що проходять через досліджувану ділянку; про різні елементи, розташованих на ділянці і багато іншого. Топозйомка буває декількох видів, серед яких найбільш затребуваною є наземна. Вона ділиться на кілька підвидів:

  • тахеометрична. Необхідна для створення генеральних планів, при проектуванні ландшафтного дизайну. Застосовується великий масштабу. При проведенні топографічної зйомки використовується геодезичний прилад - тахеометр;
  • планова. Зйомці підлягають об'єкти, розміщені на ділянці. На топографічному плані не відображається рельєф місцевості;
  • висотна. Дозволяє визначити вертикальне положення частин конструкцій об'єкта і точок рельєфу;
  • комбінована. Дані вид зйомки об'єднує всі види інших топографічних зйомок.

Геодезія ділянки, ціна якої в нашій компанії від 2000 грн, буде виконана нашими фахівцями якісно і в строк. Завдяки багаторічному досвіду та інноваційним геодезичним приладів всі роботи будуть виконані на найвищому рівні.

Будь ласка оцініть статтю Голосов: 0
Питання і коментарі
Залиште Ваше питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора

Геодезія та геологія для проектів СЕС

Акційні умови вишукувань: винесення меж - БЕЗКОШТОВНО.

25% аванс, 45% після виконання польового етапу досліджень, 30% після видачі результатів. Ціна з ПДВ.

Чому ми? За останні 3 місяці виконані дослідження на 27 об'єктах СЕС. Середній термін виконання робіт склав 3 тижні.

Безкоштовна консультація

Геодезія та геологія для проектів СЕС

«П'ятисотка» території АЗС + БЕЗКОШТОВНО зйомка території радіусом 60 метрів.

Топоплан М1: 2000 з узгодженням + БЕЗКОШТОВНОзйомка території радіусом 200 метрів.