Актуальнна ціна на геодезію складає від 1500 грн за ділянку

Геодезист Київ - непроста та відповідальна робота. Тут багато будівництв. А будівництво, як відомо, починається з геодезії. Для початку виконується точне визначення меж ділянки будівництва. У Києві, особливо в центральних частинах, вільної землі не багато і кожен квадратний метр на обліку. Топогеодезична зйомка забудованої території має свої особливості. А ще треба точно відобразити на плані-п’ятисотці положення підземних комунікацій. І погодити їх. Адже слідом прийде геолог і буде вести дослідження підземної будови ділянки. І розташовувати свердловини геолог буде, уникаючи комунікацій.

Геодезист Київ

Всі комунікації, що проходять за місцем будівництва, підлягають перенесенню. Якщо положення будь-якої комунікації достовірно не відомо, то виконується її пошук. Роботи ведуться із застосуванням різного трасопошукового обладнання.

У Києві зосереджено багато об'єктів, які вимагають від геодезиста вміння володіти найсучаснішими методами досліджень. Фірма ТОВ "Геотоп" виконує широкий спектр геодезичних послуг. Замовниками є і прості громадяни, і приватні підприємці, і організації та підприємства різної форми власності. Для городян найбільш часто виконується комплекс робіт, пов'язаний з освоєнням земельних ділянок, будівництвом на них котеджів, підключенням інженерних мереж. Роботи ведуться за планом.

Геодезисти Київа надають такі послуги - надання геодезії промпідприємствам. Топогеодезична зйомка, визначення геодезичних координат джерел викидів, нівелювання підкранових шляхів - ось далеко не повний перелік робіт, які виконують геодезисти компанії. Для реконструкції та модернізації підприємств виконується топографічна зйомка території, винесення осей нових цехів, винесення осей фундаментів обладнання. Будівництво нових корпусів супроводжується геодезистом.

Звичайні будинки житлової забудови не обходяться без уваги геодезистів. Міська програма з утеплення будинків активно впроваджується в життя. Перед утепленням будинку проводиться теплоаудит із застосуванням тепловізора. Теплосанація будинків виконується за результатами дослідження тепловтрат. Потрібен геодезист у Київі також для супроводу будівництва будинків. Роботи організовуються або з постійною присутністю геодезиста на будівництві, або у вигляді приїздів геодезиста на об'єкт для виконання певних операцій.

Послуги, що надають геодезисти Києва частіше полягають у видачі замовникам різного роду графічних матеріалів. Геодезист повинен добре володіти комп'ютерною технікою, щоб успішно справлятися з такими завданнями. Побудова планів, схем, моделей виконується за допомогою комп'ютерних програм і клієнтам видаються дані в електронному вигляді та на папері. Підрахунок обсягів земляних мас виконується для будівництв. За цим методом розраховуються обсяги запасів сировини на складах підприємств і зерна на елеваторах. На родовищах володіння цими методами розрахунку теж потрібно.

У компанії ТОВ "Геотоп" працюють висококваліфіковані фахівці, які виконають всі необхідні роботи на вашій ділянці якісно та у зручний для вас час. У нас є все необхідне геодезичне обладнання для отримання під час вишукувань точних даних.

Звертайтеся, будемо раді вам допомогти!


Ваші відгуки та запитання:


Олексій
Доброго дня! Хочу дізнатися вартість за проведення топографічної зйомки для ділянки автомобільної трасси м. Києва. Протяжність - 4 км. Дякую.
Геотоп Киев
Доброго дня, Олексій. Орієнтовна вартість за проведення топографічної зйомки складає 5000 грн за 1 км. В результаті виконаних робіт Вам буде надано топоплан м 1:500 на протязі 5 днів. 

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення