050-932-73-39
Геодезія та геологія у Києві та Київській області від сертифікованого виконавця ТОВ Геотоп

Геодезичні роботи

Ми надаємо широкий спектр геодезичних послуг в Києві і Київській області. Багаторічний досвід компанії ТОВ "геотопів" дозволив зібрати в своєму штаті лише найкращих фахівців в галузі геодезії, які виконають геодезичні роботи у зручний для Вас час. Завдяки інноваційному геодезичного обладнання все вимірювання з точністю до міліметра, будуть виконані за максимально короткі терміни. Всі геодезичні роботи ми здійснюємо відповідно до вимог законодавчої нормативної документації. Послуги геодезиста Київ з кожним роком набирають все більшої популярності, тому наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію.

Перелік геодезичних послуг, що надаються компанією "Геотоп"

Інженерно-геодезичні вишукування

Ми здійснимо геодезичне супровід будівництва будівель та споруд, автомобільних і залізних доріг, тунелів, мостів, незалежно від масштабу. Інженерно-геодезичні дослідження є цілий комплекс робіт, спрямованих на дослідження ділянки, відведеної під будівництво нових об'єктів, розміщених на земельній ділянці; на дослідження підземних, наземних і надземних комунікацій та інших елементів, розташованих на ділянці. У комплекс інженерно-геодезичних вишукувань включені:

 • збір і аналіз вихідної документації, картографічних даних минулих років;
 • рекогносцировка території - це роботи, під час яких геодезист виїжджає на місцевість, ознайомлюється з геологічними умовами ділянки, уточнюються нюанси проведення робіт, попередньо прогнозуються можливі зміни геологічного середовища в зв'язку зі зведенням нового будинку або споруди;
 • створення геодезичної мережі, яка буває опорна і планово-висотна;
 • топозйомка;
 • винесення проекту в натуру;
 • камеральні роботи. На цьому етапі оформляється тех. звіт, який віддається Замовнику.

Геодезичні роботи

Виконуються для закріплення планового і висотного положення характерних точок об'єкта на місцевості. Існує кілька методів проведення розбивочних робіт, застосування яких залежить від геометричних даних будівлі або споруди, розміщення пунктів геодезичної мережі і багато чого іншого. Геодезичні роботи здійснюються на основі розбивочних креслень і генерального плану будмайданчика.

Топографічні роботи

Топографо-геодезичні роботи спрямовані на складання або ж оновлення топографічних планів. Даний геодезичний документ може Вам знадобитися для різних цілей:

 • отримання дозволу на проектування та будівництво;
 • підключення до об'єкту газопроводу, водопроводу та електричних мереж;
 • для створення проекту поділу земельної ділянки;
 • проектування ландшафтного дизайну;
 • складання генплану земельної ділянки;
 • вертикальної проектування.

При створенні топографічного плану може використовуватися різний масштаб, який залежить від цільового призначення даного геодезичного документа

Виконавча зйомка

Цей вид робіт дозволяє здійснити контроль за якістю винесення проекту в натуру. Така зйомка проводиться на будівельному майданчику, в кінці кожного етапу монтажно-будівельних робіт. Якщо були виявлені відхилення від проектної документації, то вживаються необхідні заходи для їх усунення. Основою даної зйомки є топографічна зйомка. Всі дані, отримані в ході проведення даної геодезичної зйомки відображають у відповідній документації.

Кадастрові роботи

Такі роботи здійснюються для визначення площі певній території, оформлення межового плану земельної ділянки, а також для складання креслень і узгодження меж ділянки. Найпоширенішим масштабом, який використовують під час проведення кадастрової зйомки, є 1 до 500. Кадастровий план складається відповідно до вимог нормативної документації і містить в собі всю необхідну інформацію. На кадастровому плані повинні бути відображені: межі ділянки, кадастровий номер і найменування земельної ділянки, опис категорій використання ділянки і т.д.

Винос меж ділянки в натуру

Є найбільш актуальним при покупці нової ділянки землі або коли виникли суперечки між сусідами прилеглих територій. Винесення меж дозволяє визначити точні межі ділянки, шляхом закріплення межових знаків на поворотних кутах ділянки. Винос меж ділянки в натуру може знадобитися також коли межові знаки були пошкоджені або загублені.

Для того, щоб уточнити вартість геодезичних послуг, а також замовити виклик геодезиста по Києву і області, зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами, вказаними на сайті вгорі сторінки. Зателефонувавши нам Ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану консультацію.

Питання та коментарі
27.04.2021
Юрій Кравченко
Доброго дня!
Скільки буде коштувати послуга винесення меж ділянки в натуру. Кількість поворотних точок - 6.
смт. Глеваха Київська обл.
Дякую
Прошу відповідь надіслати на:
Yuriy.e.kr*****enko@gmail.com
Консультант Геотоп Киев
Доброго дня! 2900 грн.
Залиште Ваше питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора

Геодезія та геологія для проектів СЕС

Акційні умови вишукувань: винесення меж - БЕЗКОШТОВНО.

25% аванс, 45% після виконання польового етапу досліджень, 30% після видачі результатів. Ціна з ПДВ.

Чому ми? За останні 3 місяці виконані дослідження на 27 об'єктах СЕС. Середній термін виконання робіт склав 3 тижні.

Безкоштовна консультація

Геодезія та геологія для проектів СЕС

«П'ятисотка» території АЗС + БЕЗКОШТОВНО зйомка території радіусом 60 метрів.

Топоплан М1: 2000 з узгодженням + БЕЗКОШТОВНОзйомка території радіусом 200 метрів.