< Геодезична зйомка - фірма "Геотоп", Київ 

Актуальнна ціна на геодезичну зйомку складає 250 грн за точку

Будівництво, а також різні операції з земельною ділянкою безпосередньо пов'язані з наукою, що має назву - геодезія. Вона передбачає проведення різних вимірів на земній поверхні і має різні напрямки. Основою всіх геодезичних робіт є геодезична зйомка, яка складається з цілого комплексу робіт, метою яких є складання спеціалізованої геодезичної документації, що відповідає всім вимогам законодавчої нормативної документації. За результатами проведених геодезичних зйомок складаються різні карти, плани, схеми, які мають актуальність під час будівництва різних об'єктів нерухомості, а також під час проведення купівлі або продажу ділянки землі, складання договору оренди на ділянку і його продовження, встановлення точних меж, видобутку корисних копалин і багато іншого.

Геодезична зйомка Київ

Під час проведення даних робіт наші фахівці використовують інноваційне геодезичне обладнання, що дозволяє за короткий проміжок часу отримати максимально точні дані про ділянку, на якій були проведені дослідження. У нас працюють найкращі сертифіковані фахівці, які проведуть геодезичну зйомку грамотно, не упускаючи жодної деталі. Довіривши роботу нашим фахівцям, ви отримаєте якісне надання послуг, що відповідає всім нормам і вимогам.

Геодезичні зйомки виконуються в кілька етапів. Всі етапи здійснюються в певній послідовності. Геодезична зйомка починається з підготовчого етапу, після якого слідує польовий, а потім камеральний.

Перший етап передбачає ознайомлення з технічним завданням, визначенням термінів виконання геодезичної зйомки, вартості здійснення даних робіт, а також методи їх проведення. На підготовчому етапі здійснюється збір необхідної документації, а також ознайомлення з нею.

За підготовчим етапом настає черга польового. Він є дуже важливим і вимагає певної відповідальності і грамотного підходу до виконання даних робіт. Підготовчий етап ґрунтується на різних вимірах на місцевості, а також отриманні необхідних даних про досліджувану ділянку. Від точності даних, отриманих під час проведення цього етапу залежить якість кінцевого результату. Як показує практика, на даному етапі здійснюється більше помилок, ніж, приміром, на камеральному, виходячи з цього краще всього провести подвійний контроль робіт на цьому етапі - первинний і вторинний. Перший здійснюється шляхом перевірки якості геодезичної зйомки за допомогою вирівнювання геодезичних вимірювань, другий ґрунтується на повторній геодезичній зйомці, яка здійснюється вибірково.

Отримані результати віддаються в камеральний відділ, де завдяки спеціальному програмному забезпеченню проходять обробку. На основі отриманих даних складається відповідна геодезична документація, що відповідає всім нормам і вимогам.

Геодезична зйомка - це зйомка, яка може бути здійснена з різними цілями, тому вона може бути наступних видів:

  • вертикальна, а також горизонтальна зйомка;
  • фасадна і поверхове зйомка та інші.

Для яких би цілей і яка б геодезична зйомка вам не знадобилася фахівці компанії ТОВ "Геотоп" виконають всі роботи якісно і в обумовлений термін.


Ваші відгуки та запитання:


Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення