ТОВ Геотоп

Геологія та геодезія в Києві

050-932-73-39
kiev@geotop.ua

Актуальнна ціна на геодезичну зйомку складає 200 грн за точку

Геодезична зйомка потрібна для визначення координат і ситуації місцевості. Якість, повнота такої зйомки залежить від вимог замовника, досвідченості виконавця, точності приладів. Залежно від мети, існує топографічна або виконавча геодезична зйомка. Київ – місто, в якому щоденно здійснюються як складні геодезичні зйомки, так і прості.

Геодезична зйомка Київ

У фірмі ТОВ "Геотоп" геодезичні роботи проводяться виключно при використанні самого точного геодезичного обладнання. Результати будь-яких геодезичних зйомок відображаються у двох форматах:

  • друкованому;
  • цифровому.

На великих територіях без використання топографічних карт неможлива якісна зйомка. Київська область - величезна, і іноді для якісної геодезичної зйомки і обробки даних доводиться зшивати картографічні матеріали у спеціальних програмах.

Геодезична зйомка зводиться до вимірювання координат, висот точок. В результаті виходять карти в різних масштабах, чим менше масштаб, тим детальніше карта. Як правило, використовують масштаби: 1:500,1:1000, 1:2000, 1:5000.

При геодезичних роботах важливо врахувати можливі помилки. Найбільш можливі допустимі неточності відбуваються при польових роботах, тому досвідчений геодезист в полі має подвійно контролювати всі результати. Такий контроль можна проводити після зйомки або на місці за допомогою спеціальних формул. За потреби для контролю проводиться вибіркова повторна зйомка об'єктів. Після контрольної зйомки можна вирішувати, яка зйомка більш правильна і коригувати вимірювання далі. Якщо зйомку виконує досвідчений геодезист, використовуються високоточні прилади, то часто відсутня необхідність повторної зйомки об'єктів, що, безумовно, економить в результаті час геодезичної зйомки і обробки результатів. При такій зйомці повинні строго виконуватися всі вимоги затверджених методик зйомки. Атестація інструментів, їх перевірка повинні відбуватися щорічно, іноді кожен раз перед початком нових робіт.

Геодезична зйомка ділянки може проводитися в самих різних випадках:

  • складанні правовстановлюючої документації;
  • відображенні положень об'єктів;
  • відображенні комунікаційної системи в електронному вигляді;
  • при морській або повітряній навігації;
  • геофізичних роботах і пошуку різних корисних копалин.

Для проектування, підготовки межового плану або будівництва геодезична зйомка виконується найчастіше. При будівництві за результатами топографо-геодезичної зйомки (виконавчої зйомки) можна оцінити якість побудованої будівлі, дороги.


Ваші відгуки та запитання:


Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення