Актуальнна ціна на дослідження грунту складає 200 грн за метр

Будівництво будівлі або споруди починається з закладки фундаменту. Підстава для майбутнього об'єкта нерухомості повинно бути міцним і надійним, що забезпечить у подальшому придатність будівлі до безпечної експлуатації, а також запобіжить аварійні ситуації, які можуть спричинити за собою людські жертви. Висока міцність фундаменту можлива тільки при наявності декількох факторів. До них відносяться правильне визначення глибини закладення, а також тип підстави. Фундамент буває плитний, стрічковий і стовпчастий. Для того щоб зробити правильний вибір необхідно знати всі необхідні характеристики грунту ділянки, на якому планується зведення будівлі або споруди.

Дослідження грунту в  Київі

Для того щоб отримати максимально точну і достовірну інформацію про ґрунті, необхідно звернутися до досвідченим геологам, знавців своєї справи, які проведуть якісно і оперативно геологічні вишукування в Києві, досліджують грунт і нададуть технічний звіт на підставі якого і буде обраний фундамент для будівлі або споруди. Геологічні дослідження грунтів у Києві допоможуть дізнатися максимальну інформацію про тип ґрунту, його несучої спроможності, наявності підземних вод, твердість грунту, а також глибину його промерзання. Знаючи дані показники можна легко розрахувати навантаження на основу майбутньої будівлі або споруди.

Геологічне дослідження ґрунтів в Києві здійснюється в декілька етапів, які виконуються в певній послідовності.

Перший етап має назву - підготовчий. Виконавець ознайомлюється з технічним завданням, обумовлюються термін і вартість робіт, враховуючи всі можливі нюанси і тільки після цього настає черга наступного етапу під назвою - польовий. Він є основним, так як роботи здійснюються на самому земельній ділянці. Під час польового етапу здійснюється буріння свердловин, взяття проб ґрунту, які прямують у спеціальну лабораторію. Дані лабораторних досліджень далі спрямовуються в камеральний відділ і на їх основі складається технічний звіт.

Буріння свердловин для різних будівель і споруд може бути різної глибини. Якщо планується будівництво будинку в один поверх без цоколя, тоді буріння свердловин здійснюється до глибини промерзання. У разі будівництва будівлі з важких матеріалів глибина шурфу повинна бути в межах від трьох з половиною до чотирьох метрів. Якщо планується будівництво будинку з поглибленим цоколем глибина свердловини буде сягати від 4 до 5 метрів, ну а для багатоповерхового будинку складе від 8 до 9 метрів.

Можна і самостійно здійснити дослідження ґрунту в Києві, але так ви ризикуєте помилитися, а сама навіть найменша помилка може спричинити за собою сумні наслідки, на ліквідацію яких набагато більше коштів, ніж на проведені геологічні дослідження під час зведення будинку або споруди.

Звернувшись в компанію ТОВ "Геотоп" ви отримаєте якісне дослідження ґрунту в Києві, здійснене в обумовлений термін. Ми цінуємо кожного клієнта, тому до поставленого перед нами завдання ставимося з усією відповідальністю.


Ваші відгуки та запитання:


Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення